16.01.05, 14:25
Witam. Mam troszke lamerski problem, ale nie moge sobie z nim poradzic Otoz przy odtwarzaniu filmow DVD na laptopie Fujitsu Siemens V7010 [z wbudowana nagrywarka DVD] nie moge wlaczyc trybu fullscreen. Probowalem juz z odtwarzaczem dolaczonym do kompa oraz kilkoma innymi renomowanymi i na kazdym sytuacja się powtarza. Nie chce kombinowac z kodekami bo z doswiadczenia wiem, ze to nie moze przyniesc nic dobrego. Czy jest to moze kwestia ustawien w sterownikach karty graficznej [ATI Radeon 9000IGP z wyjsciem na monitor zewnetrzny]. Za wszelka pomoc, z gory dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: ass Re: abc IP: *.dip.t-dialin.net 16.01.05, 15:03
      Zainstaluj DirectX8.0(1)
      i ASPI(przyda sie).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka