Gość: Mika
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.02.05, 21:27
Poradżcie, jak usunąć pogłos w trakcie rozmowy przez Skypa (zarówno przez
słuchawki z mikrofonem, jak i głośniki). Rozmówca ma słuchawki, więc nie
słyszę siebie przez jego głośniki.
Były juz takie pytania na forum, ale nie znalazłam odpowiedzi.