Dodaj do ulubionych

pogłos w Skypie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 21:27
Poradżcie, jak usunąć pogłos w trakcie rozmowy przez Skypa (zarówno przez
słuchawki z mikrofonem, jak i głośniki). Rozmówca ma słuchawki, więc nie
słyszę siebie przez jego głośniki.
Były juz takie pytania na forum, ale nie znalazłam odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • cnjry Re: pogłos w Skypie 20.02.05, 21:53
      W sluchawkach z mikrofonem nie powinno byc poglosow
    • zyrafa Re: pogłos w Skypie 21.02.05, 12:51
      moze wycisz swoj mikrofon?
      jesli nie pomoze zajrzyj na forum www.skype.com.pl
      pozdrawiam,
      z.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka