Dodaj do ulubionych

Robienie GIF'ów

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 13:31
Potrzebuję jakiegoś programu do robienia gifów... Nie chce żeby ten program
opierał sie na robieniu kilku klatek(mało efektowne)... Chciałbym żeby nie
był on także zbyt trudny... Dopiero sie ucze... Pomozcie mi - prosze
Obserwuj wątek
    • Gość: weldon Re: Robienie GIF'ów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 14:37
      A masz dostęp do PhotoShopa?
      Jeżeli tak, to przejdź do ImageReady, tam jest możliwość zrobienia animacji.
      Możesz jeszcze ściągnąć darmowego Swisha (do animacji flashowych),
      CoffeeCup Gif Animatora lub podobny np. Ulead Gif Animator
      lub GIF Construction Set.

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka