Gość: gadget
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
25.02.05, 13:31
Potrzebuję jakiegoś programu do robienia gifów... Nie chce żeby ten program
opierał sie na robieniu kilku klatek(mało efektowne)... Chciałbym żeby nie
był on także zbyt trudny... Dopiero sie ucze... Pomozcie mi - prosze