Gość: Adi
IP: *.tkchopin.pl
27.03.05, 11:55
witajcie, pomóżcie mi proszę, nie wiem co się stało ale nagle zaczęło mi przy
niektórych filmach divxowych wyrzucać komunikat o braku lub uszkodzeniu
kodeka AC Audio, film można odtwarzać ale nei ma dźwięku, wcześniej te filmy
chodziły z dźwiękiem, nie robiłem formata nic nie asowałem, co więcej
pobrałem ten kodek ponownie uruchomiłem ze zbioru plik który ma odpowiadać za
działanie kodeka pod XP (registerfilters-2k.cmd) i dalej nic nie wiem co z
tym zrobić,please pomóżcie bo mnei zaczyna szlag trafiać, karta dźwiękowa to
standartowy zintergowany model na płytach Asusa