Dodaj do ulubionych

problem kodek AC3 Audio (Dolby)

IP: *.tkchopin.pl 27.03.05, 11:55
witajcie, pomóżcie mi proszę, nie wiem co się stało ale nagle zaczęło mi przy
niektórych filmach divxowych wyrzucać komunikat o braku lub uszkodzeniu
kodeka AC Audio, film można odtwarzać ale nei ma dźwięku, wcześniej te filmy
chodziły z dźwiękiem, nie robiłem formata nic nie asowałem, co więcej
pobrałem ten kodek ponownie uruchomiłem ze zbioru plik który ma odpowiadać za
działanie kodeka pod XP (registerfilters-2k.cmd) i dalej nic nie wiem co z
tym zrobić,please pomóżcie bo mnei zaczyna szlag trafiać, karta dźwiękowa to
standartowy zintergowany model na płytach Asusa
Obserwuj wątek
    • zyrafa Re: problem kodek AC3 Audio (Dolby) 27.03.05, 14:45
      a w jakim programie odtwarzasz? moze sprobuj z allplayer, on powinien poradzic
      sobie z takim problemem - u mnie poradzil sobie raptem w miniony piatek.
      polecam tez lekture forum allplayera. z kazdym bledem jest tak, ze juz sie
      komus kiedys przytrafil:)
      pozdrawiam,
      z.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka