Dodaj do ulubionych

nowa partycja / PartitionMagic6.0 / Win XP

IP: *.lubin.dialog.net.pl 23.05.05, 17:37
XP nie ma DOS-a, PartitionMagic6.0 nie pracuje w Windows XP.
PartitionMagic8.0 kosztuje 70$. Czy jest na to rada? Jeśli znasz odpowiedx
twierdzącą, to czy próbowałeś tego na własnym kompie i jakie były skutki?
Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • amon-ra Re: nowa partycja / PartitionMagic6.0 / Win XP 23.05.05, 18:31
      Oczywiście, że jest na to rada... Polecenie diskmgmt.msc lub program BootIt Next Generation:
      www.terabyteunlimited.com/downloads/bootitng.zip

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka