Gość: CzPW
IP: *.lubin.dialog.net.pl
23.05.05, 17:37
XP nie ma DOS-a, PartitionMagic6.0 nie pracuje w Windows XP.
PartitionMagic8.0 kosztuje 70$. Czy jest na to rada? Jeśli znasz odpowiedx
twierdzącą, to czy próbowałeś tego na własnym kompie i jakie były skutki?
Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam