Gość: marcin
IP: *.adsl.inetia.pl
19.09.05, 16:05
WItam chciałbym zrobić strone HTML w notatniku tylko nie wie jak to zrobic
moze ktos zna jakas stronke (po polsku) gdzie znajde podrecznik do tworzenia
stron. z gory dziekuje.
pozdrawiam
--------------------
HTML