Gość: zanka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.09.05, 13:35
witam
stałam sie szczęśliwą posiadaczką skanera do filmów foto i slajdów oraz
drukarki fotograficznej
nie wiem nic na temat kalibracji monitora
jak to jest żeby obraz po zeskanowaniu i obróbce, jego wygląd na monitorze
był zgodny z wydrukiem
chodzi o kolory, kontrast i jasnos.
dzięki