Dodaj do ulubionych

kalibracja monitora

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 13:35
witam
stałam sie szczęśliwą posiadaczką skanera do filmów foto i slajdów oraz
drukarki fotograficznej
nie wiem nic na temat kalibracji monitora
jak to jest żeby obraz po zeskanowaniu i obróbce, jego wygląd na monitorze
był zgodny z wydrukiem
chodzi o kolory, kontrast i jasnos.
dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: Apl Re: kalibracja monitora IP: *.icpnet.pl 29.09.05, 15:35
      Na początek przeczytaj to:

      www.cdrom.pl/index.php?title=Kalibracja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka