Gość: gogo IP: *.mt.pl / *.mt.pl 17.10.05, 13:15 toshiba satelite m 60 - 146 fujitsu siemens amilo m3438g kazano mi sie zpytac czy warto to kupic - czy ktos tego uzywa i jaka ma opinie o tym modelu Pozdrawiam i dzieki Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: kazim Re: czy wiecie cos o takim kompie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 13:46 to raczej notebooki ... poszukaj na forach i w google, napewno wszystkiego sie dowiesz. Kup Toshibe Link Zgłoś
m.gregor Re: czy wiecie cos o takim kompie 17.10.05, 16:49 Tym bardziej ze ten F-S to sort produkowany dla Vobisu/Karenu/hal i jest robiony w Chinach...Ogolnie mowiac badziew. Kiepskie plastiki i zawiasy. Nie myl ich z seria V20/V80 (robione w Niemczech jak Maxdata). Link Zgłoś
Gość: gogo dzieki za pomocne 1 opinie IP: *.mt.pl / *.mt.pl 17.10.05, 18:55 braciak chcial kupic bo sa w promocji ;-) ale zastanaeia sie dlaczego i czy nie maja jakiejs wady ukrytej ... Pozdrawiam jeszcze raz Link Zgłoś
Gość: ! fujitsu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 21:18 jesli chodzi o fujitsu to nie ma reguly.... notebook robiony w niemczech: peknieta obudowa (dwa razy); made in china: nic sie nie dzieje jak na razie. oba laptopy kupione w tym samym czasie (pare miesiecy temu) Link Zgłoś