Dodaj do ulubionych

czy wiecie cos o takim kompie

IP: *.mt.pl / *.mt.pl 17.10.05, 13:15
toshiba satelite m 60 - 146
fujitsu siemens amilo m3438g

kazano mi sie zpytac czy warto to kupic - czy ktos tego uzywa i jaka ma
opinie o tym modelu
Pozdrawiam i dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: kazim Re: czy wiecie cos o takim kompie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 13:46
      to raczej notebooki ...
      poszukaj na forach i w google, napewno wszystkiego sie dowiesz.

      Kup Toshibe
      • m.gregor Re: czy wiecie cos o takim kompie 17.10.05, 16:49
        Tym bardziej ze ten F-S to sort produkowany dla Vobisu/Karenu/hal i jest
        robiony w Chinach...Ogolnie mowiac badziew. Kiepskie plastiki i zawiasy. Nie
        myl ich z seria V20/V80 (robione w Niemczech jak Maxdata).
        • Gość: gogo dzieki za pomocne 1 opinie IP: *.mt.pl / *.mt.pl 17.10.05, 18:55
          braciak chcial kupic bo sa w promocji ;-) ale zastanaeia sie dlaczego i czy nie
          maja jakiejs wady ukrytej ...
          Pozdrawiam jeszcze raz
          • Gość: ! fujitsu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 21:18
            jesli chodzi o fujitsu to nie ma reguly.... notebook robiony w niemczech:
            peknieta obudowa (dwa razy); made in china: nic sie nie dzieje jak na razie.
            oba laptopy kupione w tym samym czasie (pare miesiecy temu)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka