gosc122
25.12.05, 00:44
Kupilem dziecku odtwarzacz mp3 ELEMIS 512 mb ^^ Podlaczylem go do kompa,
zgralem muze i wszystko bylo w porzadku przy paru utworach muzycznych. Potem
próbowałem dograc jeszcze troche muzy i pokazywał mi ze ma juz zapełniony
dysk - chociaz zajęte bylo zaledwie jakies 112 MB z 512 MB.
Odlaczylem go od kompa, chcialem odpalic jakas piosenka a tu konunikat "Disc
Error" ...
Wiec podlaczam spowrotem mp3 playera do kompa klikam dwa razy na dysk
wymienny a tu wyskakuje "Dysk jest niesformatowany bla bla bla ..." no to
biore formatuj, formatuje sie ale nie mogę juz nic na niego wgrać. Po
odłaczeniu od kompa przy następnym podłaczeniu znowu wyskakuje komunikat
ze "dysk jest nie sformatowany".Prosze pomózcie co z tym "g...." zrobic bo
trace juz nerwy, a był to prezent gwiazdkowy dla dziecka i jest ono teraz
strasznie zawiedzione.
Sory za chaotyczna wypowiedz, ale juz mecze sie z tym bzdetem od kilku godzin.
Pozdrawiam