31.12.05, 16:23
Skąd ściągacie filmy i gry żeby potem je sprzedawać znacie jakieś strony
Obserwuj wątek
    • llukiz Re: Piraty 02.01.06, 07:21
      filmy ściągamy z internetu a potem je sprzedajamy po 100 zł jeden.
      • doniu5 Re: Piraty 02.01.06, 17:13
        A z jakich stron ???/
        • llukiz Re: Piraty 06.01.06, 20:41
          te strony są tajne. można kupić adresy jak ktoś ma pieniądze
    • arius5 Re: Piraty 03.01.06, 01:58
      Nie sprzedaje sie piratow.
      Policja tylko czeka na takich klientow, a mozna niezle beknac finansowo.
      Nielegalna dystrybucja to nie zwykle sciaganie z netu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka