doniu5 31.12.05, 16:23 Skąd ściągacie filmy i gry żeby potem je sprzedawać znacie jakieś strony Link Zgłoś Obserwuj wątek
llukiz Re: Piraty 02.01.06, 07:21 filmy ściągamy z internetu a potem je sprzedajamy po 100 zł jeden. Link Zgłoś
llukiz Re: Piraty 06.01.06, 20:41 te strony są tajne. można kupić adresy jak ktoś ma pieniądze Link Zgłoś
arius5 Re: Piraty 03.01.06, 01:58 Nie sprzedaje sie piratow. Policja tylko czeka na takich klientow, a mozna niezle beknac finansowo. Nielegalna dystrybucja to nie zwykle sciaganie z netu. Link Zgłoś