Dodaj do ulubionych

NAV 2003 - pytanie

IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 20.11.02, 19:47
Na windzie 2000 pro zainstalowałem Norton AntiVirus 2003. Próba instalacji
innego programu antywirusowego powoduje, że komp zaczyna pracować w żółwim
tempie. Zalogowanie się do systemu zajmuje mu kilka minut. Mam pytanie:
Czy ktoś z Was ma oprócz NAV 2003 zainstalowany jakiś inny program
antywirusowy, jeżeli tak, to jaki? Z góry dzięki za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • Gość: Opcio Re: NAV 2003 - pytanie IP: *.hor.net.pl 20.11.02, 23:18
      U mnie na XP bylo to samo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka