Dodaj do ulubionych

Monitor - dobry? Belinea 101915b

12.03.06, 10:45
Zastanawiam się nad kupnem monitora. Ma mieć 19" i wypasione parametry w cenie
do 1300-1400zl. Najlepszym jaki znalazłem jest ten monitorek:
sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24061
Co o nim sądzicie, warto? Czy macie może inne propozycje?:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka