Dodaj do ulubionych

PIWO Politechnika Poznańska

08.05.06, 22:51
Już wkrótce, 19-20 maja odbędzie się trzecia edycja Poznańskiej Imprezy
Wolnego Oprogramowania. Podczas tych dwóch dni odbędzie się szereg niezmiernie
ciekawych wykładów; posłuchać będzie można między innymi o platformie Mono, o
technologii Web Services, a także o pisaniu skryptów dla środowiska
OpenOffice.org.

Niewątpliwym powodzeniem cieszyć się będą wykłady dwóch znakomitych gości:
Krzysztofa Krzyżaniaka, który opowie o platformie Allegro i wykorzystaniu
technologi LAMP oraz Christian Wiese, który opowie o projekcie T2 - środowisku
budowania dystrybucji. W tej edycji konferencji jak zwykle nie zabraknie
tematów związanych z bezpieczeństwem. Omówiony zostanie system RSBAC oraz
testowanie systemów IDS/IPS. Na zakończenie imprezy planowane jest również GPG
Key Signing Party.
Więcej na stronie piwo.informatyka.org

Serdecznie zapraszamy!!!
WSTęP WOLNY!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka