Gość: zappa IP: *.ssmb.com 06.06.06, 12:00 co zrobic jak raport po otwarciu w excellu traci podzial na kolumny? tzn. pojawia się jeden ciąg danych, a formatowanie zanika (ustawiony format kolumn to general) Link Zgłoś Obserwuj wątek