Dodaj do ulubionych

Pytanie o MS excell

IP: *.ssmb.com 06.06.06, 12:00
co zrobic jak raport po otwarciu w excellu traci podzial na kolumny? tzn.
pojawia się jeden ciąg danych, a formatowanie zanika (ustawiony format kolumn
to general)
Obserwuj wątek
    • Gość: zappa Re: Pytanie o MS excell IP: *.ssmb.com 06.06.06, 12:49
      naprawde nikt nie wie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka