stowinski
15.06.06, 18:03
Witam,zapewne taki post się tutaj znajduje nie po raz pierwszy,ale nie mam
czasu na szukanie podobnego. Macie może jakieś informacje na temat
konfiguracj DC++ w wersji 0.691? Mam problem z nim i nie umiem się uporać.
Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam