15.06.06, 18:03
Witam,zapewne taki post się tutaj znajduje nie po raz pierwszy,ale nie mam
czasu na szukanie podobnego. Macie może jakieś informacje na temat
konfiguracj DC++ w wersji 0.691? Mam problem z nim i nie umiem się uporać.


Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gluby Re: DC++ 15.06.06, 18:15
      ja tez nie mam czasu;P
    • stowinski Re: DC++ 15.06.06, 18:31
      Dawaj GLUBY. Ty pewnie wiesz ,bo widze jesteś tutaj satłym bywalcem . Czekam :p
    • mrug Re: DC++ 15.06.06, 20:38
      A jaki problem?
    • wiarajestjakdupa Re: DC++ 16.06.06, 08:07
      tutaj coś znajdziesz -----> forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=11650
      • Gość: Szkodnik A co powiesz na StrongDC? IP: *.std.tsi.tychy.pl 16.06.06, 09:24
        To DC ze sporą ilością mniej lub bardziej przydatnych bajerów - konfigurujesz
        podobnie choć dochodzi jeszcze trochę innych opcji
    • Gość: gosc Re: DC++ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 22:36
      W sumie... co tam konfigurowac?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka