Gość: NOWY IP: *.proxy.aol.com 15.02.03, 15:47 KTO PODPOWIE JAKA JEST DOBRA TANIA PLYTA ?? CHODZI MI O PLYTE GLOWNA W KOMPUTERZE Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Master Re: DOBRA TANIA PLYTA IP: 212.76.37.* 16.02.03, 21:12 Kup sobie AMD na Shuttlu AK312 kt266a! Kosztuje ze 300 paki, ale dasz 256 DDR ram do tego athlona, grafkę 64mb i bęziesz mógł tanio śmigać! Link Zgłoś
Gość: radek Re: DOBRA TANIA PLYTA IP: *.swic.dialup.inetia.pl 16.02.03, 22:58 Nie napisałeś pod jaki procesor. Ale tak czy inaczej warto przyjrzeć się płytom Asrock, które tak naprawdę są OEM-ami renomowanego ASUS-a. Link Zgłoś
marekmarecki Re: DOBRA TANIA PLYTA 16.02.03, 23:15 NIGDY NIE KUPUJ anii skutlle ani ecs PORAZKA,sluchaj lepiej dolozyc nawet 100 zloty i kupic cos lepszego np. Soltek sl-75 drv4 lub nowsza sl-75 drv5 kosztuje okolo 400 zloty, wsadzisz do niej Athlona i DDR, przy czy mona krecic. Ja mam Soltek sl-75 drv4 z Athlona 1.6 xp robie 1.9 xp i nawet mi sie nie grzeje. Poleca goraco. Pozdrawiam!!! Link Zgłoś
marekmarecki Re: DOBRA TANIA PLYTA 16.02.03, 23:16 NIGDY NIE KUPUJ anii skutlle ani ecs PORAZKA,sluchaj lepiej dolozyc nawet 100 zloty i kupic cos lepszego np. Soltek sl-75 drv4 lub nowsza sl-75 drv5 kosztuje okolo 400 zloty, wsadzisz do niej Athlona i DDR, przy czy mozna krecic- overklocking. Ja mam Soltek sl-75 drv4 z Athlona 1.6 xp robie 1.9 xp i nawet mi sie nie grzeje. Poleca goraco. Pozdrawiam!!! Link Zgłoś
Gość: hgf Re: DOBRA TANIA PLYTA IP: *.radio.com.pl 17.02.03, 10:51 jeśli nie chcesz podkręcać procesora, to wbrew temu, co pisze makarecki, polecam ECS na kości sis, z szyną 333MHz. bardzo stabilna i tania- ok250zl Link Zgłoś
Gość: Rafuncio Re: DOBRA TANIA PLYTA IP: *.chemo.tuniv.szczecin.pl 17.02.03, 15:14 Tez mam ECS na SISie. Jezeli nie zamierzasz bawic sie w krecenie to polecam. Sa jeszcze wersje z wbudowana karta sieciowa i dzwiekowa. Mam taka plyte w domu a druga w pracy (obydwie z athlonem 1.7 XP) i nie mam zadnych problemow. Tyle ze karta dzwiekowa jest strasznie cicha, ale jest, jak sie nie podoba to zawsze mozesz ja wylaczyc w biosie. Ten ECS (chyba K7S5A czy jakos tak), ktory mam ma dwa banki na pamieci SDR i dwa na DDR to rzadkosc. SDRy sa tansze zwalszcza przy modulach po 512MB, pozniej mozesz sie przerzucic na ddry (jak beda jeszcze 266MHz:). Fajerwerkow nie ma ale plytka jest fajna. Swego czasu plyta ta byla na szczycie w rankigu ECONO w jakiejs gazecie. Czyli za jakies 550 zl mozesz miec plyte plus procesor 1.7/1.8 w wersji box (wiatrak i 2 lata gwarancji) Udanego wyboru zycze RAfuncio Link Zgłoś
Gość: Adam Re: DOBRA TANIA PLYTA IP: *.hajnowka.sdi.tpnet.pl 17.02.03, 21:49 Ostrzegam przed płytą ECS K7SOM+, jest to właśnie ta wersja zintegrowana muzyka,grafika,lan, procesor też chyba jesy niewymienny. Są z nią problemy konfiguracyjne, niepolecam. O innych ECS'ach słyszałem same pochwały. Link Zgłoś
xyz28 Re: DOBRA TANIA PLYTA 17.02.03, 21:02 Gość portalu: radek napisał(a): > Nie napisałeś pod jaki procesor. Ale tak czy inaczej warto przyjrzeć się > płytom Asrock, które tak naprawdę są OEM-ami renomowanego ASUS-a. NIE WIERZE !! skladalam ostatnio kompa na plycie asrock... liiiiipa... totalny przerost formy nad trescia, jakies dziwne "firmowe" ekraniki, ciagle cos pika i w dodatku BIOS jakis taki niedorobiony... i zeby to chociaz chcialo dzialac jak nalezy... obok asusa to to nawet nie lezalo... a tak powaznie... wiem od znajomego serwisanta, ze dobre i tanie plyty to soltek (nie psuja sie i sa stabilne) za to ECS ma ciagle problemy ze soba (pamiec, DMA i inne takie...) Link Zgłoś