michal016
02.10.06, 18:32
Witam!
Chcialbym przesiasc sie na linuxa ale nie wiem jaka dystrybucje wybrac. Jestem
poczatkujacy moj komp to AMD AthlonXP 1800+ 256 MB RAM grafa GeForce4 MX440 i
najwazniejsze: karta sieci bezprzewodowej edimax ew-7128g. Probowalem Mandrive
2006 ale sa problemy z karta sieciowa wiec net nie dziala. Czy linux suse 10.1
bedzie na moim kompie dobrze dzialac (razem z wszystkimi graficznymi
bajerami)? Prosze o rade