Gość: art
IP: *.matarnia.pl
07.10.06, 15:30
Wcześniej na nagrywarce CD mogłem z płyt CD-RW korzystać jak z dyskietek. Na
nowym komputerze mam nagrywarkę DVD i już nie mogę tego robić. Nero działa mi
dobrze, ale nie chce działać InCD. Nie mogę formatować CD-RW i kasować z
płyty plików np. w Total Commander.