Dodaj do ulubionych

Problem z nagrywaniem CD-RW

IP: *.matarnia.pl 07.10.06, 15:30
Wcześniej na nagrywarce CD mogłem z płyt CD-RW korzystać jak z dyskietek. Na
nowym komputerze mam nagrywarkę DVD i już nie mogę tego robić. Nero działa mi
dobrze, ale nie chce działać InCD. Nie mogę formatować CD-RW i kasować z
płyty plików np. w Total Commander.
Obserwuj wątek
    • Gość: Greg Re: Problem z nagrywaniem CD-RW IP: 212.76.40.* 07.10.06, 15:50
      Zdobyć nowsze Nero (w szczególności InCD) obsługujące nową nagrywarkę DVD?
    • Gość: art Re: Problem z nagrywaniem CD-RW IP: *.matarnia.pl 07.10.06, 16:14
      Ta nagrywarka to DVD LG GSA-H10N. Nie było przy niej ani Nero, ani jakiejś
      nowej wersji InCD. Skąd można ściągnąć te programy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka