Dodaj do ulubionych

Jakie parametry?

11.01.07, 16:49
gdzie trzeba wejscw komputer zeby sprawdzic jakie ma parametry? np pamiec itd
Obserwuj wątek
    • krisrr Re: Jakie parametry? 11.01.07, 17:24
      Użyj programu np: Everest, Aida32, Siw itp.
    • Gość: fazji1 Re: Jakie parametry? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 11.01.07, 17:28
      wejdz w Panel sterowania potem ikona System i pokaze ci sie okno gdzie bedzie info o kompie.Pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka