wow28 11.01.07, 16:49 gdzie trzeba wejscw komputer zeby sprawdzic jakie ma parametry? np pamiec itd Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: fazji1 Re: Jakie parametry? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 11.01.07, 17:28 wejdz w Panel sterowania potem ikona System i pokaze ci sie okno gdzie bedzie info o kompie.Pozdro Link Zgłoś