Dodaj do ulubionych

Adobe Acrobat

IP: *.wielun.sdi.tpnet.pl 21.04.03, 17:50
Witam
Czy może mi ktos powiedzieć jak można skopiować tekst z pdf'a i przekopiować
np do Word'a przy pomocy programu Adobe Acrobat.
pozdrawiam All
Obserwuj wątek
    • Gość: wink13 Re: Adobe Acrobat IP: *.arcor-ip.net 22.04.03, 00:35
      >
      > jak można skopiować tekst z pdf'a i przekopiować
      >np do Word'a
      >
      Nic prostszego;-))U gory w pasku ikonka z litera T (Text
      Select Tool),potem z wcisnietym lewym przyciskiem myszy
      zaznaczyc tekst,prawy przycisk -->kopiuj a potem tylko
      wkleic do Worda.
      ps.
      z .pdf dziala,zplikami .ps niekoniecznie

      have fun::wink13
      • Gość: Jolab Re: Adobe Acrobat IP: *.wodgik.katowice.pl 22.04.03, 10:01
        Podobno to działa w Adobe Acrobat 5 , we wcześniejszych wersjach nie .
        • Gość: Ths Re: Adobe Acrobat IP: *.wielun.sdi.tpnet.pl 22.04.03, 17:11
          Dzięki za info
          Juz wiem co jest nie tak. Okazało się, że trzeba było pomieszac we
          własciwościach pliku i odznaczyć plik Archiwalny
          teraz działa bez problemu
          pozdrawiam all

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka