Dodaj do ulubionych

Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta

05.06.05, 18:34
Ja tam wole sowieckiego szpiega M. Giertycha
Obserwuj wątek
    • kataryna.kataryna Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 18:34
      "Sondaż przeprowadzono za pomocą kwestionariusza wyświetlanego w internecie
      na reprezentatywnej próbie 1168 polskich Internautów w wieku 18 i więcej lat."

Ciekawe jak się zapewnia reprezentatywność takiej próby. Pic na wodę.
      • Gość: bzyko Ja też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 18:37
        panda.bg.univ.gda.pl/~pampers/Tvnfakty.mp3
        • Gość: pol W starozytnych Atenach władzę wybierano losowo. IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 05.06.05, 20:17
          Dlatego może być Lis, Jolka, Bochniarzowa czy nawet, za przeproszeniem, Lepper.
          • Gość: NYorker durnawi ci polscy internauci... IP: *.ny325.east.verizon.net 05.06.05, 20:33
            • Gość: biolog Re: durnawi ci polscy internauci... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 20:53
              Najbardziej durni sa polscy internauci przebywajacy w NY .
              Ciekawe dla czego , wie ktos ?
              • Gość: NYorker Re: durnawi ci polscy internauci... IP: *.ny325.east.verizon.net 05.06.05, 21:59
                chetnie sie dowiem. slucham...
                • Gość: r@s Re: durnawi ci polscy internauci... IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 22:27
                  A toć se podziwej teguo jorkera - tyz nie wi, a pisi. Słabowite to jakeś na pomyślunku - apsik!
                  • slon2002 na Prezydenta w Pcimiu Dolnym oczywiście 06.06.05, 10:06
                    • js23 Re: na Prezydenta w Pcimiu Dolnym oczywiście 06.06.05, 12:20
                      tylko tam sie nadaje...
                      • Gość: NYorker aaa... to ja nie zrozumialem pytania... IP: *.ny325.east.verizon.net 06.06.05, 13:06
              • Gość: kralik1 Re: durnawi ci polscy internauci... IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 06.06.05, 12:01
                Gość portalu: biolog napisał(a):

> Najbardziej durni sa polscy internauci przebywajacy w NY .
                > Ciekawe dla czego , wie ktos ?

No pewnie dlatego ze "dlaczego" pisza "dla czego".
            • Gość: r@s Re: durnawi ci polscy internauci... IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 22:24
              a cemu?
              • Gość: NYorker Re: durnawi ci polscy internauci... IP: *.ny325.east.verizon.net 05.06.05, 23:42
                a kto to jest tomasz lis?
                • azx Syn Lisa Witalisa. Geniusz. 06.06.05, 07:18
                • Gość: ubu_roy Re: durnawi ci polscy internauci... IP: *.nyc.res.rr.com 06.06.05, 08:17
                  Pismak, przedstawiciel szpagatowej medialnej inteligencji. Przeczytaj sobie
                  wypociny tego kabotyna np. "Co z ta polska" to skumasz ciezar tego yntelektu
                  ktory rwie sie do koryta.
                  • Gość: NYorker to wiem, ale... IP: *.ny325.east.verizon.net 06.06.05, 13:08
                    coz czyni go kandydatem na prezydenta? prawie intelektualna, jedna jedyna
                    ksiazeczka?
            • poison1 Re: durnawi ci polscy internauci... 06.06.05, 10:30
              coz za samokrytyka!
              • Gość: NYorker bylaby, gdyby ktokolwiek o zdanie mnie pytal... IP: 70.19.14.* 06.06.05, 16:42
                wciaz czekam na argumenty. coz takiego czyni tomka lisa kandydatem na
                prezydenta. to, ze czytac z kartki przed kamera potrafi juz wiem. z gory
                dziekuje za przekonywujaca argumentacje.
            • Gość: yola13 odezwał się mądrala IP: *.sportnet.gliwice.pl / *.sportnet.gliwice.pl 06.06.05, 15:16
        • Gość: bikiniarz ja wolę Zytę, ta to przynajmiej o Rodzinę zadbała IP: *.lubin.dialog.net.pl 05.06.05, 20:38
          i wie jak się ustawić a jej Uczelnia to na szefa Katedry Nepotyzmu i Ksenofobii
          dała jej awans.
        • Gość: Ola Żadnego Lisa - Bochniarz jest najlepsza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 21:43
          Ja tam zagłosuję na Bochniarz. Lis to pacynka, trzeba rzeczywiscie wybrać
          h=kogoś spoza kociołka, ale kogoś kto się zna na kreowaniu rzeczywistości a nie
          jej komentowaniu! Musimy mieć kogoś kto będzie działać! Bochniarz i jeszcze
          raz Bochniarz!
          • Gość: r@s Re: Żadnego Lisa - Bochniarz jest najlepsza! IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 22:31
            To ja już zostane za homo i jednak wole Lisa - przystojniejszy od Bochniarza! ;-P ( A takich kreatorów - czy kreatur- daj Boże jak najmniej!)
          • kaphis Re: Żadnego Lisa - Bochniarz jest najlepsza! 06.06.05, 08:37
            A Pani to nie wie ze media kreuja rzeczywistosc i ksztaltuja opinie publiczna?
            Wiec Lisek Witalisek nie jest tym liskiem co chodzil kolo drogi nie mając reki
            ni nogi, ale liskiem przecherą, co już był w ogródku, już witał się z gąska.

Poza tym ta sonda to pic na wodę bo ludzie klepią co popadnie dla zabawy, z
            przekory itd.
        • Gość: wrocław Re: Ja też IP: *.kom / *.kom-net.pl 06.06.05, 09:46
          panie Tomaszu do dzieła
      • maciejslu Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 18:37
        kataryna.kataryna napisała:

> "Sondaż przeprowadzono za pomocą kwestionariusza wyświetlanego w internecie
        > na reprezentatywnej próbie 1168 polskich Internautów w wieku 18 i więcej lat."
        >
        >
        > Ciekawe jak się zapewnia reprezentatywność takiej próby. Pic na wodę.

"Reprezentatywna" oznacza w tym przypadku zapewne "posiadająca dostęp do
        Internetu i więcej niż 18 lat" ;-)
        • Gość: Sasiad Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.ipt.aol.com 05.06.05, 23:05
          Czesc, Macku :)

Mylisz sie, az mnie zdziwiles. Proba reprezentatywna to pojecie statystyczne.
          Nie bylem z niej mocny nigdy, wiec ktos mnie moze poprawic, ale oznacza mniej
          wiecej okreslona liczebnosc i zawartosc proby. Z tego co pamietam to proba
          powyzej 1000 osob jest reprezentatywna dla wiekszej zbiorowosci i nie jest
          uznawana za 'mala' (to tez chyba bylo pojecie statystyczne).

Pozdrowienia :)

Sasiad
          • maciejslu Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 23:07
            Gość portalu: Sasiad napisał(a):

> Czesc, Macku :)
            >
            > Mylisz sie, az mnie zdziwiles. Proba reprezentatywna to pojecie statystyczne.
            > Nie bylem z niej mocny nigdy, wiec ktos mnie moze poprawic, ale oznacza mniej
            > wiecej okreslona liczebnosc i zawartosc proby. Z tego co pamietam to proba
            > powyzej 1000 osob jest reprezentatywna dla wiekszej zbiorowosci i nie jest
            > uznawana za 'mala' (to tez chyba bylo pojecie statystyczne).
            >
            > Pozdrowienia :)
            >
            > Sasiad

Sąsiad??? Tenże sam???

I jak Ci tam w tych obcych krajach???

A ja żartowałem z tą próbą reprezentatywną...
            • Gość: Sasiad Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.ipt.aol.com 06.06.05, 08:42
              Tenze sam, jak najbardziej :)

A w obcych krajach nienajgorzej, chociaz tesknie za tym naszym, mimo ze taki
              poplatany :) W ogole to w razie czego maile mam dalej identyczne, wiec mozesz
              sie odzywac, a juz na pewno musisz, gdybys sie przypadkiem wybieral w te
              okolice :)

Pozdrowienia, praca wzywa.
      • konread Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 19:05
        A największy pic z wiekiem, nikt zasiadając wszak w internecie nie macha dowodem
        osobistym hihihi
      • Gość: adg Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 23:06
        kataryna.kataryna napisała:

> "Sondaż przeprowadzono za pomocą kwestionariusza wyświetlanego w internecie
        > na reprezentatywnej próbie 1168 polskich Internautów w wieku 18 i więcej lat."
        >
        >
        > Ciekawe jak się zapewnia reprezentatywność takiej próby. Pic na wodę.
        >
        >
        Dokładnie. Ja takie kwestionariusze omijam z daleka, szkoda czasu na bzdury.
      • Gość: Me TOMEK, GO FOR IT !! IP: *.tampfl.dsl-w.verizon.net 06.06.05, 03:43
        Young smart guy is better than old farts !
        • Gość: kralik1 Re: TOMEK, GO FOR IT !! IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 06.06.05, 12:07
          Gość portalu: Me napisał(a):

> Young smart guy is better than old farts !

who the fuck are you?
    • maciejslu Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 18:35
      Czyżby Tomasz Lis miał szansę stać się pierwszym "wirtualnym" prezydentem w
      Polsce?

A poważniej - czy prezydent to jest funkcja tylko dla polityka?

Bo wszak ani Lis, ani Religa nie są politykami...
    • Gość: benitez Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.06.05, 18:43
      Jurka Dudka proponuję!
      • Gość: ALF Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.ztpnet.pl 06.06.05, 00:29
        a dlaczego nie kaczora Donalda albo psa Pluto.Maja takie same kwalifikacje
        • kaphis Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 06.06.05, 09:40
          A ktory z obecnych "politykow" ma do tego kwalifikacje? Ze niby kwalifikacje sie
          nabywa przez zasiedzenie moze? To kolko gospodyn wiejskich i burakow laserem od
          pluga odwalonych, a nie politycy.
    • obcy444 Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 18:43
      Jak taka jest korzystajaca z Internetu wierchuszka, to jestem szczesliwy, ze
      sie z tego narodku lata temu wypisalem.
    • chris12 Lepszy Lis niż Religa, Kaczyński czy Goździjkowa 05.06.05, 18:43
      Tak, Lis jest najlepszy w tym poczecie osobliwości
      • Gość: jery ANdriu Gooooołota na prezia !!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.06.05, 22:45
        umie robic kase a tego nam potrzeba ....a i awantrunikom z samoobrony tez
        potrafilby prztyczka dac!!
        • Gość: kralik1 Re: ANdriu Gooooołota na prezia !!! IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 06.06.05, 12:13
          Gość portalu: jery napisał(a):

> umie robic kase a tego nam potrzeba ....a i awantrunikom z samoobrony tez
          > potrafilby prztyczka dac!!

Ty,jery a moze tyminski?
          on tez umie robic kase.
          Tylko ze nie o to chodzi zeby prezydent umial robic kase,pajacu!!
          Ty masz ja robic!!!! a prezydent z premierem maja ci to ulatwiac a nie
          przeszkadzac.
    • Gość: Zenon Re: Idzmy na calosc i wybierzmy Barbie! IP: *.chello.pl 05.06.05, 18:43
    • panatha Adaś Małysz na prezydenta 05.06.05, 18:48

• Gość: befsztyk Re: Adaś Małysz na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 10:16
        Tylko JONASZ, na prezydenta.
        Potrzebne sa porzadki z klerowiskiem i wrazliwosc na biede spoleczenstwa.Oglada
        i takt.
    • a.gajewski1 Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 18:48
    • Gość: m22 Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 05.06.05, 18:56
      Już kilkakrotnie Polska była o krok od śmieszności.Teraz Lis by ugruntował w
      swiecie "prawdziwą"opinię o polakach - Tymińskiego już mieliśmy,Piotrowicza
      też,teraz "intelektualista"Lis nam potrzebny!!!
    • Gość: bdd Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.amsnet.pl / *.amsnet.pl 05.06.05, 18:59
      Jak można chcieć kogoś na prezydenta nie usłyszawszy jego programu? Debile
      • twardokesek Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 19:18
        Mysle, ze cala, albo prawie cala grupa tych 18% czytala ksiazke (ksiazki) Lisa i znaja jego poglady znacznie lepiej od ciebie.
        • kataryna.kataryna Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 19:38
          twardokesek napisał:

> Mysle, ze cala, albo prawie cala grupa tych 18% czytala ksiazke (ksiazki)
          Lisa
          > i znaja jego poglady znacznie lepiej od ciebie.

W takim razie nie jest to próba reprezentatywna bo nie sądzę, żeby co piąty
          internauta znał książkę Lisa.
          • Gość: Semper Fi Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.ctftmy01.fl.comcast.net 05.06.05, 20:29
            no to jezeli chodzi o reprezentatywnosc i znajomosc pogladow, to ja proponuje
            bezdomna z Centralnego na prezydenta...
            wiekszosc o niej slyszala;
            jest do bolu uczciwa, odmowila przyjecia 40 tys PLN z niewiadomego zrodla;
            no i jest w jakis sposob popularna;

minimum kryteriow aby kandydowac spelnia, wiec do boju rodacy!
            Bezdomna na prezydenta!! Rownie dobra jak Lis!!
            • Gość: veka Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: 80.72.34.* 05.06.05, 20:39
              Bezdomna do domu. Lis do kacznika.
        • Gość: kralik1 Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 06.06.05, 12:17
          twardokesek napisał:

> Mysle, ze cala, albo prawie cala grupa tych 18% czytala ksiazke (ksiazki)
          Lisa
          > i znaja jego poglady znacznie lepiej od ciebie.

To lis umie jeszcze pisac????
          Szkoda tylko ze 18% internautow nie umie czytac.
    • Gość: sroka Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: 80.51.90.* 05.06.05, 19:11
      Nooo... , ładny jest. Jeden taki co był przystojny (ale się wypasł i już nie
      jest) dość długo miłościwie , ku uciesze gowiedzi w pałacu siedzi...
    • Gość: poko Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 19:12
      ..chyba im na głowę coś spadło...
    • Gość: wg To mielibyśmy Lisa i PiS-a lub Lisa na PiS-a. IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 05.06.05, 19:14
    • Gość: wg Co do Gertychów, to wolę Adamsów. IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 05.06.05, 19:15
      • x-y-z Re: Co do Gertychów, to wolę Adamsów. 05.06.05, 23:45
        radzę do wyszukiwarki wpisać to nazwisko Adams, Adamsów
    • slovas Bzdura! 05.06.05, 19:31
      Jakże mnie wkurzają takie informacje. To że Lis jest na czele jakiegoś sondażu
      oznacza li tylko że jest na czele jakiegoś sondażu. Nic innego z tego artykuliku
      nie wynika.
      To jest takie plotkarskie pisanie. Gdzieś przeczytaliśmy czy usłyszeliśmy no to
      publikujmy, niech się inny domyślają o co chodziło.
      Plotka i manipulacja. Bo nie dowiadujemy się o co pytali tych bidnych
      internautów, niby reprezentantów całej populacji internautów. Na stronie tej
      całej firmy Geminus też niczego nie znalazłem.
      Bzdura i tyle. Po co to w ogóle publikować. Bez sensu.
    • Gość: liggy Kotlinowskiego nazywaja tu "Innym kandydatem"... IP: *.ny325.east.verizon.net 05.06.05, 19:37
      ...ale nie wiedzialem, ze ma on az prawie 14% poparcia ;-) ...
      • Gość: wicurpix Re: Kotlinowskiego nazywaja tu "Innym kandydatem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 21:32
        To zawsze zalezy od sposobu przeprowadzania sondażu. Ja głosuje na siebie w 100% mam więc wielkie poparcie.
    • polonic A ja bym chciał by takie pathany zanim cos 05.06.05, 19:42
      chlapną na necie uswiadomiły sie trochę wcześniej i nie osmieszały na forum.
      • panatha Re: A ja bym chciał by takie pathany zanim cos 05.06.05, 20:07
        sam sie osmieszasz, czerwona świnio, wracaj skad przybyłes , won do Moskwy,
        stanowcze NIE dla Ligi Przyjaciół Rosji !!!!!!
    • Gość: Markos Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 19:44
      Lis do lasu!!! Znajdźcie sobie w internecie materiał (mp3) na temat współpracy
      p. Lisa z biednymi "ku.." ludźmi. Ten materiał emanuje arogancją i tupetem
      tegoż pana. Jak zostanie wybrany prezydentem, to ja proszę o azyl polityczny,
      np. na Ukrainie.
    • Gość: ??? Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 19:47
      skad sie wzielo tyle glabow chcacych glosowac na borowskiego??? rozumiem, ze w
      swiecie rzeczywistym czerwony post-komuszy beton trzyma sie mocno, ale ze
      towarzysze trafili juz do internetu? szok panie, prawdziwy szok - "pomozecie
      towarzysze? pomozemy!"
      borowski to kretyn jakich malo - przeciez ten facet wciaz zyje w
      epoce "socjalizmu z ludzka twarza" i wszystko co robi ma na celu powrot do tego
      pieknego systemu. to taki dobry wujek co tylko chcialby dopierd* wysokimi
      podatkami wszystkimi harujacym, by pozniej moc wspanialomyslnie pochylac sie
      nad losem ubogich (ktorych sam naprodukowal!!!) i rozdawac to co ukradl lapami
      fiskusa.
      • Gość: pandada Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.ceron.pl 05.06.05, 22:29
        Ja nie wiem skąd się wziął taki procent naiwnych, którzy sądzą, że jak pracodawcom będzie lepiej a pracownikom gorzej, to w istocie pracownikom też będzie lepiej.

A Borowski to raczej zwolennik "kapitalizmu z ludzką twarzą" albo "socjalnej gospodarki rynkowej" - czyli stanowisko pośrednie. Bardziej socjalistyczny niż PO i PD, ale pozostałe liczące się ugrupowania są nie mniej krytyczne wobec pozostawienia wszystkiego mechanizmom rynku.
    • Gość: czerwony i tak jesteśmy amerykańskim satelitą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 19:51
      i mięskiem armatnim dla Marines, tak więc nawet prezydent-agent-propagandowiec
      bardziej nam już nie zaszkodzi ;)
    • Gość: kol@ Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.in-addr.btopenworld.com 05.06.05, 20:04
      lis na prezydenta, a wtedy ja na papieza. ej, lis, ic sie lepiej chuopaku w
      grafice komputerowej zatrudnij, co?
    • losiu4 Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta 05.06.05, 20:11
      ech, niech szczyle mają chwilę radochy... z Lisem na czele :)

Pozdrawiam

Losiu
    • Gość: adamors Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.chello.pl 05.06.05, 20:12
      ja też młody zdolny wykształcony ambitny sądze ze zda egzamin lepiej niz
      kaczory i jego kolesie areszta to kompromitacja prócz prof religi

bbbbb
      • Gość: czyżunia Re: Polscy internauci chcą Lisa na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 20:29
        gdyby wybory miały coś zmienić- zostałyby zxkazane.
        to po co ię wygłup[iać i marnować se niedziele.
    • Gość: johngalt Ile moherowcow wie co to panie ta Jinternet? IP: *.phil.east.verizon.net 05.06.05, 20:28

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka