gacusia1 23.02.07, 04:55 Chce przegrywac video z kamery na komputer , mam wszystkie komponenty ktore sa potrzebne , ale czy do tego potrzebuje osobny program do obrobki filmow? Czy poprostu wystarczy tylko Windows Media Player? Dzieki. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: 123 Re: Transfer video IP: *.gwl.koszalin.pl 23.02.07, 11:10 Windows Media Player nie służy do obróbki filmów. W XP masz Windows Movie Maker. Jeżeli jednak chcesz zrobić coś fajnego to: Pinacle Studio Adobe Premiere Ulead... coś tam Polecam Pinacle. Możliwości mniejsze niż w Adobe ale bardzo łatwy w obsłudze. Link Zgłoś
krzysztofsf Re: Transfer video 23.02.07, 11:29 Gość portalu: 123 napisał(a): > Windows Media Player nie służy do obróbki filmów. > W XP masz Windows Movie Maker. > Jeżeli jednak chcesz zrobić coś fajnego to: > Pinacle Studio > Adobe Premiere > Ulead... coś tam > Polecam Pinacle. Możliwości mniejsze niż w Adobe ale bardzo łatwy w obsłudze. I niedrogi pinnacle.com.pl/promocje.php A wrsja 30 dniowego triala ma pelna funkcjonalnosc? Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Transfer video IP: *.gwl.koszalin.pl 23.02.07, 14:08 Nie mam pojęcia. Dostałem ten soft w pełnej wersji do karty video Pinacla. Ale nie koniecznie trzeba kupować wersję 10. Tańsza będzie wersja 9 lub 8. Działają prawie tak samo. Link Zgłoś