Dodaj do ulubionych

Transfer video

23.02.07, 04:55
Chce przegrywac video z kamery na komputer , mam wszystkie komponenty ktore
sa potrzebne , ale czy do tego potrzebuje osobny program do obrobki filmow?
Czy poprostu wystarczy tylko Windows Media Player? Dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: 123 Re: Transfer video IP: *.gwl.koszalin.pl 23.02.07, 11:10
      Windows Media Player nie służy do obróbki filmów.
      W XP masz Windows Movie Maker.
      Jeżeli jednak chcesz zrobić coś fajnego to:
      Pinacle Studio
      Adobe Premiere
      Ulead... coś tam
      Polecam Pinacle. Możliwości mniejsze niż w Adobe ale bardzo łatwy w obsłudze.
      • krzysztofsf Re: Transfer video 23.02.07, 11:29
        Gość portalu: 123 napisał(a):

        > Windows Media Player nie służy do obróbki filmów.
        > W XP masz Windows Movie Maker.
        > Jeżeli jednak chcesz zrobić coś fajnego to:
        > Pinacle Studio
        > Adobe Premiere
        > Ulead... coś tam
        > Polecam Pinacle. Możliwości mniejsze niż w Adobe ale bardzo łatwy w obsłudze.
        I niedrogi
        pinnacle.com.pl/promocje.php
        A wrsja 30 dniowego triala ma pelna funkcjonalnosc?
        • Gość: 123 Re: Transfer video IP: *.gwl.koszalin.pl 23.02.07, 14:08
          Nie mam pojęcia. Dostałem ten soft w pełnej wersji do karty video Pinacla.
          Ale nie koniecznie trzeba kupować wersję 10. Tańsza będzie wersja 9 lub 8.
          Działają prawie tak samo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka