as38
20.04.07, 16:36
Witam,
Jestem szcześliwą posiadaczka iPoda z limitowanej wersii U2 - 30GB pojemnosci
z opcja odtwarzania filmów i teledysków. Mam zainstalowany równiaz program
Itunes. Problem polega na tym ze nie mam pojęcia jak przegrac płyte dvd na
mojego ipoda i nie mam pojęcia czy zrobic mam to przy pomocy itunsa czy
jakiegs innego programu i czy wogóle jest to mozliwe....???
Prosze o pomoc lub wskazówke.
Pozdrawiam
Asia