Gość: nomad
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.04.07, 14:27
Zainstalowałem sobie taki program jak w temacie w/w wątku. Po przeskanowaniu
program odnalazł aż 436 błędów, które chce naprawić!
Mam pytanie: Czy pozwolić aby program wszystko naprawił, czy może tego nie robić?
Pytam się dlatego, bo chyba każdy miał jakieś przykre doświadczenia z tego
typu programami, kiedy to się okazywało, że po „naprawie” przez taki program
systemu, nadawał się on już tylko do ponownej instalacji ;-)