Dodaj do ulubionych

Enter The Matrix

04.06.03, 14:44
Mam bardzo powazny problem z gra etm, uruchamiam gre i na pierwszym poziomie
w ronznych momentach poprostu mi sie wylacza, albo wychodzi do windowsa albo
calkiem komp sie restartuje. nie wiem co mam zrobic! mam win2000 athlona 1ghz
256sdram i geforce mx400 64sdram!! Plose o pomoc
Obserwuj wątek
    • ebola_zaire Re: Enter The Matrix 05.06.03, 12:21
      Hi
      wyłącza sie powiadasz...jesli nie pojawia sie zaden z komunikatów to albo masz źle skrakowaną wersje, albo był błąd instalacji, wtedy re-install. Moze byc i tak ze na partycji na której zainstalowałeś gre (jak by nie patrzec to 3,5GB) jest za mało wolnego miejsca. Zwolnij minimum 500 mb. Innych opcji nie ma.

      Powodzenia
      cYa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka