wasyl154
04.06.03, 14:44
Mam bardzo powazny problem z gra etm, uruchamiam gre i na pierwszym poziomie
w ronznych momentach poprostu mi sie wylacza, albo wychodzi do windowsa albo
calkiem komp sie restartuje. nie wiem co mam zrobic! mam win2000 athlona 1ghz
256sdram i geforce mx400 64sdram!! Plose o pomoc