Gość: Siwy IP: *.local / 192.168.254.* 08.06.03, 13:56 CAŁKOWICIE się zgadzam. Jest to odjazdowa gra!!! Nigdy się tak dobrze nie bawiłem ja przy tej grze!!! Ekipa Team-u17 odwaliła kawał świetnej roboty... Link Zgłoś Obserwuj wątek