IP: *.local / 192.168.254.* 08.06.03, 13:56
CAŁKOWICIE się zgadzam. Jest to odjazdowa gra!!! Nigdy się tak
dobrze nie bawiłem ja przy tej grze!!! Ekipa Team-u17 odwaliła
kawał świetnej roboty...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka