Dodaj do ulubionych

pusty pulpit?????!!!!!!!!!!

IP: *.swarzedz.inotel.pl 04.02.08, 15:53
Za każdym razem jak włączam komputer pokazuje mi się pulpit bez
paska menu, ikon i innych komunikatorów itp... . Naprawdę nie wiem
co mam zrobić?? Czy da się coś zrobić ?? Może to jest przyczyną:
dziś zainstalowałam program antywirusowy. Pod koniec instalacji
pokazało się zapytanie czy chcę zresetować komputer aby dokończyć
instalację. Kliknęłam aby zresetowało. I od tego czasu zaczął się
mój problem:(!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: pusty pulpit?????!!!!!!!!!! IP: *.escom.net.pl 04.02.08, 16:10
      alt+ctrl+del i uruchom explorer.exe, jezeli nie zadziala to sciagnij sobie combofix oraz hijackthis. Po uzyciu obu daj logi na wklej.org i podaj link.
      • Gość: davincia Re: pusty pulpit?????!!!!!!!!!! IP: *.swarzedz.inotel.pl 04.02.08, 17:14
        a jak mam się posługiwać "combofix" i "hijackthis" (są one po
        angielsku więc nic nie rozumiem:P)
        • Gość: Kolobos Re: pusty pulpit?????!!!!!!!!!! IP: *.escom.net.pl 04.02.08, 17:29
          Na google masz pelno opisow uzycia po polsku np:
          cybertrash.pl/images/tata/Hijack/HijackThis.html
          cybertrash.pl/images/tata/ComboFix.html
          Jezeli masz Viste to zamiast combofix uzyj DSS.
    • micoud811 Re: pusty pulpit?????!!!!!!!!!! 04.02.08, 16:14
      po włączeniu komputera, podczas bootowania (to jest ten moment chwilę przed tym
      zanim pojawi się logo windowsa) wciskaj F8, z listy wybierz uruchom w trybie
      awaryjnym i zobacz czy ci się wtedy uruchomi, jesli tak to odinstaluj ten
      program antywirusowy i spróbuj uruchomić ponownie w normalnym trybie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka