Gość: davincia
IP: *.swarzedz.inotel.pl
04.02.08, 15:53
Za każdym razem jak włączam komputer pokazuje mi się pulpit bez
paska menu, ikon i innych komunikatorów itp... . Naprawdę nie wiem
co mam zrobić?? Czy da się coś zrobić ?? Może to jest przyczyną:
dziś zainstalowałam program antywirusowy. Pod koniec instalacji
pokazało się zapytanie czy chcę zresetować komputer aby dokończyć
instalację. Kliknęłam aby zresetowało. I od tego czasu zaczął się
mój problem:(!!