bednarek17 11.02.08, 00:16 jak w viscie wyłączy "kątrolę konta użytkownika"? informacja o tym że jest włączona jest w centrum zabezpieczeń. Strasznie wkurzające są te pytania na okrągło... Link Zgłoś Obserwuj wątek