Dodaj do ulubionych

windows vista

11.02.08, 00:16
jak w viscie wyłączy "kątrolę konta użytkownika"? informacja o tym że jest
włączona jest w centrum zabezpieczeń. Strasznie wkurzające są te pytania na
okrągło...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka