Dodaj do ulubionych

jak kasowac

23.03.08, 16:33
Witam.
Utworzyl mi sie folder ktorego nie moge skasowac poniewaz wyskakuje ze:
nie mozna usunac. dysk jest zapelniony lubchroniony zapisem albo jest przepelniony.
jestem administratorem na komputerze.Prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: (gość portalu) Re: jak kasowac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.08, 20:41
      unlocker wersja polska(tylko uważać w czasie instalacji,jest opcja ebuy
      www.programosy.pl/program,unlocker.html Unlocker 1.8.6 .pl
      prawym klawiszem wybrać uwolnij wszystkie po zaznaczeniu folderu,potem można
      skasować.Jeśli nie to w trybie awaryjnym najlepiej z wiersza polecenia nawigować
      sprawdzić wszystkie opcje polecenia "del" .W najgorszych żadkich przypadkach
      jako administrator w trybie awaryjnym trzeba przejąć na własność folder ustalić
      prawa dostępu do folderu(tylko na swoje i pełne).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka