indygo-only
08.05.08, 18:14
Mam problem z dźwiękiem w laptopie. Stało się to nagle. Akurat nagrywałam coś
na programie Audacity i nie wiem, być może coś tam wcisnęłam, ale co... używam
tego programu od daaaawna i nie miała żadnych problemów, a tu nagle dźwięk
urwał się w połowie odsłuchiwanego nagrania i teraz nie mam go nigdzie. Ani
przy odtwarzaniu plików mp3 i tym podobnych, ani na GG, ani nawet tego
charakterystycznego dźwięku kiedy usuwam coś z kosza.... :(
błagam, pomóżcie!