Dodaj do ulubionych

Problem z dźwiękiem :(

08.05.08, 18:14
Mam problem z dźwiękiem w laptopie. Stało się to nagle. Akurat nagrywałam coś
na programie Audacity i nie wiem, być może coś tam wcisnęłam, ale co... używam
tego programu od daaaawna i nie miała żadnych problemów, a tu nagle dźwięk
urwał się w połowie odsłuchiwanego nagrania i teraz nie mam go nigdzie. Ani
przy odtwarzaniu plików mp3 i tym podobnych, ani na GG, ani nawet tego
charakterystycznego dźwięku kiedy usuwam coś z kosza.... :(

błagam, pomóżcie!
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Re: Problem z dźwiękiem :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 01:47
      To na początek otwórz menedżer sprzętu i sprawdź czy przy jakiś urządzeniach nie
      ma jakiś ostrzeżeń itp. Jeśli się pojawią - proszę napisać nazwę urządzenia oraz
      treść błędu. Możesz ewentualnie spróbować przywrócić system (jeśli to Win XP lub
      nowszy) do momentu, kiedy było ok.
    • indygo-only Re: Problem z dźwiękiem :( 09.05.08, 15:39
      mam znak zapytania przy: kontroler magistrali zarządzania systemem.

      przywracanie systemu nie pomogło
      • Gość: Paweł Re: Problem z dźwiękiem :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 16:42
        Zaglądałeś na stronę producenta swojego laptopa ? Jakie masz tam sterowniki do
        pobrania dla swojego modelu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka