dsmolinski 19.10.03, 18:27 czy ktoś z grupowiczów może mi podesłać jakieś pozycje w wersji elektroniczne do VBA dla excela?? mile widziane także info skąd takie materiały można zdobyć... z góry dziekuję i zapraszam na priv dsmolinski@gazeta.pl Link Zgłoś Obserwuj wątek