Dodaj do ulubionych

ViewSonicVX2000/VX900

14.12.03, 07:29
Ktos z Was moze ma jakies uwagi co do ViewSonic VX900 lub VX2000 (pod
katem "graphic design")?

Obserwuj wątek
    • sublustris Re: ViewSonicVX2000/VX900 14.12.03, 16:39
      Jeszcze nie trafil pod strzechy? No to ja mam parent posiadanego VX900(19"lcd):
      -gubi odcienie szarosci
      -gubi poszczegolne kolory
      w efekcie nie nadaje sie dla retoucherow i grafikow, a jedynie dla internautow-
      czytaczy textu-obraz do tego podstawowego celu(a takze rozmiar 16"x17")jest
      b.dobry.


    • piecyk.gazowy Re: ViewSonicVX2000/VX900 14.12.03, 20:46
      LCD do profesjonalnych zastosowań w grafice zupełnie się nie nadaje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka