Gość: Logan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.03, 20:18 Czy ktoś wie jak się obsługuje programik do obróbki wave, mp3 itp. Albo chociaż podać jakiś namiar na stronę, gdzie jest to opisane. Link Zgłoś Obserwuj wątek