edytastel 08.08.07, 08:58 Wybieram się z trzylatkiem do Wisły. Jeżeli ktoś ma namiar na dobrą kwaterkę,pensjonacik to bardzo poproszę o informacje. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj