swietoslawy 13.08.05, 01:31 Czy są jakieś tanie telefony do rozmawiania przez VoIP? Czy muszą być podłączone do komputera czy też wystarczy podpiąć je do łącza szerekopasmowego? Kasia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj