13.08.05, 01:31
Czy są jakieś tanie telefony do rozmawiania przez VoIP?

Czy muszą być podłączone do komputera czy też wystarczy podpiąć je do łącza
szerekopasmowego?

Kasia
Obserwuj wątek
    • asia_z Re: VoIP 18.08.05, 17:24
      Kasia, zajrzyj na allegro :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka