Dodaj do ulubionych

Logopeda w Płocku

IP: *.plock.mm.pl 04.10.12, 08:58
Chciałabym poprosić o namiary do dobrych logopedów w Płocku. Chodzi mi o osoby, które przyjmują w gabinetach prywatnych, ale także o osoby, które mogłyby pracować z moim dzieckiem w domu. Bardzo istotny jest dla mnie fakt, żeby nie były to osoby po podyplomówce tylko po studiach magisterskich z zakresu logopedii. Jeśli możecie to podajcie ile trzeba zapłacić za tego typu wizyty. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkie mamy!
Obserwuj wątek
    • Gość: mama Re: Logopeda w Płocku IP: *.plock.mm.pl 05.10.12, 12:52
      Nie wiem w jakim wieku jest Twoje dziecko, ja chodziłam na Kossobudzkiego do pani Agnieszki Szczepańskiej z córeczką 2 latka, byłam bardzo zadowolona z zajęć jak prowadziła. Po zajęciach mowa ruszyła a teraz córcia mówi pełnymi zdaniami. Kiedyś pracowała w poradni psychologiczno-pedagogicznej 21 Stycznia 7, może tam jeszcze pracuje. Podaj adres mailowy to prześlę Ci tel. do niej.
      • natasza0401 Re: Logopeda w Płocku 16.11.12, 16:40
        Gość portalu: mama napisał(a):

> Nie wiem w jakim wieku jest Twoje dziecko, ja chodziłam na Kossobudzkiego do pa
        > ni Agnieszki Szczepańskiej z córeczką 2 latka, byłam bardzo zadowolona z zajęć
        > jak prowadziła. Po zajęciach mowa ruszyła a teraz córcia mówi pełnymi zdaniami.
        > Kiedyś pracowała w poradni psychologiczno-pedagogicznej 21 Stycznia 7, może ta
        > m jeszcze pracuje. Podaj adres mailowy to prześlę Ci tel. do niej.
        Witam Prosze o namiary do dobrego logopedy w Płocku dla mojego synka ma 5 lat PILNE
      • Gość: wiola Re: Logopeda w Płocku IP: 91.212.223.* 17.10.13, 10:29
        proszę o podanie nr tel do pani Szczepańskiej, też poszukuję sprawdzonego logopedy
    • Gość: pawełkowa Re: Logopeda w Płocku IP: *.180.80.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.10.12, 16:37
      A ja polecam p.Anię Sieradzką-Borkowską. www.stelop.pl
      • Gość: Internet Re: Logopeda w Płocku IP: *.play-internet.pl 08.10.12, 19:08
        Odradzam, w/w osoba widzi tylko chęć zysku...
        Co do zajęć więcej czasu przeznacza na inne rzeczy a nie na pracę z dzieckiem...
        • Gość: pawełkowa Re: Logopeda w Płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 20:32
          Każdy rodzic powinien ocenić sam. Ja myślę, że każdy gabinet prywatny nastawiony jest po części na zysk, bo przecież nie na straty
        • Gość: mama Re: Logopeda w Płocku IP: *.216.c89.petrotel.pl 08.10.12, 21:33
          Witam. Gorąco polecam p.Anię Sieradzką-Borkowską (www.stelop.pl ). Po ponad roku pracy z moim synkiem był rewelacyjny efekt. Pani Ania to wspaniała osoba, oddanam w całości swojej pracy. Dlaczego Pani pisze, że jest nastawiona jedyne na zyski? skąd taka chora opinia?? Czas i zaangażowanie jakie nam poświęciła jst warte więcej niż jakiekolwiek pieniądze. Zdecydowanie polecam stelop.
        • Gość: freud Re: Logopeda w Płocku IP: *.plock.mm.pl 08.10.12, 21:53
          na zysk to pewnie nie, bo z tego co słychać już w całym Płocku - Pani Ania lada chwila będzie działać w fundacji For Kids - a jest to instytucja non profit, więc jedno wyklucza drugie!!!
        • Gość: Jakubina Re: Logopeda w Płocku IP: *.plock.mm.pl 08.10.12, 22:18
          Nie chciałabym być źle odebrana, mianowicie jako osoba szczególnie obstająca za Panią Anią S.B za którą prywatnie nie muszę przepadać, ale miałam okazję poznać jej stosunek do pracy i profesjonalizm w podejściu do dzieciaków z którymi ma do czynienia, zatem takie teksty bez pokrycia to działanie na szkodę, wizerunek Jej działalności na co są odpowiednie paragrafy, zatem "przyjaciółko" jeśli masz jakieś konkrety to proszę bardzo pisz, a jeśli leczysz tylko swoje frustracje to są specjalne miejsca do tego a nie serwisy internetowe.
          Zatem wyrażanie wszelkich opinii bez pokrycia w stosunku do osób prawnych, może się źle dla Ciebie skończyć, zatem albo konkrety albo...
          • Gość: Drzewko życia Re: Logopeda w Płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 22:26
            Być może tak działa konkurencja. Moje dzieci także chodziły do p. Ani i nie mam jej nic do zarzucenia, a drzwi często były otwarte, więc mogłam być świadkiem jej zajęć. Szczerze polecam!
            • Gość: lol Re: Logopeda w Płocku IP: *.130.c93.petrotel.pl 30.01.15, 13:05
              6 czy ileś tam postów jednego dnia o podobnej godzinie, dotyczące "burzliwego" tematu- p. Ania.- niewiarygodne jak na to wymierające forum. Pani Aniu ale z pani frustratka. Jakość robiaca sobie renomę pod falszywymi loginami- to gowno nie jakość. A z pani dupa nie fachowiec
          • Gość: zyta 5 Re: Logopeda w Płocku IP: *.cdma.centertel.pl 20.01.13, 15:31
            Była jeszcze świetna logopedka na Winiarach oddana, sympatyczna, kochająca dzieciaki, ale gdzieś przepadła. Zawsze przygotowana do zajęć.
    • Gość: Mama Re: Logopeda w Płocku IP: *.094.c75.petrotel.pl 06.10.12, 23:14
      Polecam panią dr Agnieszkę Dłużniewską.
      • Gość: reud Re: Logopeda w Płocku IP: *.plock.mm.pl 08.10.12, 22:52
        ja też polecam panią dr. Dłużniewską

na forum nie powinno się nikogo obrażać! bo to nie jest uczciwe!
        • Gość: logopedka Re: Logopeda w Płocku IP: *.183.c72.petrotel.pl 09.10.12, 10:07
          Drogie mamy:) jestem z jedną z logopedek w Płocku. Trudno dogodzić każdemu rodzicowi, podobnie jeśli chodzi o "chęć zysku" - przecież to jest nasza praca, my z tego żyjemy, utrzymujemy rodziny i nie rozumiem, czemu zawsze wszyscy rzucają się na specjalistów, że wykorzystują niewinnych rodziców wyłudzając od nich kasę. Jeśli rodzic nie ma pieniędzy na terapię , zapraszam serdecznie do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1 czy nr 2. Tam też jest fajna opieka logopedyczna za darmo :) co do logopedów godnych polecenia , wcale nie zachęcam do siebie ( żeby nie było ,że to reklama) ale godna polecenia jest pani Łukaszewska, Mieszkowicz, Dłużniewska bo to jedyne osoby, które w Płocku coś znaczą, które są naszymi logopedycznymi mentorami. i kropka ! pozdrawiam wszystkie mamy !
          • Gość: aska Re: Logopeda w Płocku IP: *.003.c73.petrotel.pl 10.03.13, 13:18
            mam pytanie czy osoby dorosłe /40l też mają możliwość skorzystania z bezpłatnej wizyty u logopedy,jeżeli tak to bardzo proszę o namiary
            • Gość: Edycia Re: Logopeda w Płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.13, 14:12
              Stelop na ul. Traugutta. Kiedyś widziałam tam pana około 60tki, przychodził na zajęcia i był bardzo zadowolony.
          • andziara20 Re: Logopeda w Płocku 19.09.17, 22:39
            .
    • Gość: mamcia Re: Logopeda w Płocku IP: *.plock.mm.pl 17.10.12, 21:42
      Witam. Mam dwie córeczki, które chodzą do logopedki. Bardzo ją lubią a co najwazniejsze posiada wiedze i dobry sprzęt. Za wizyte trzeba zapłacic 50 zł lub 30 zł w zależnosci od wieku i czsu zajęc. Podaje nr 788 818 919
      • Gość: mama Re: Logopeda w Płocku IP: *.dynamic.mm.pl 12.02.13, 20:41
        A co sądzicie drogie mamy o poradni Logovita na Wyszogrodzkiej? Jaka jest ta Pani Logopeda, która tam przyjmuje?
        • Gość: gość Re: Logopeda w Płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 11:11
          A to jest poradnia?????
          • Gość: :) Re: Logopeda w Płocku IP: *.161.c80.petrotel.pl 13.02.13, 11:41
            Ja mam pytanie odnośnie logopedy czy dostanę się gdzieś na NFZ?gdzie znajduje się taka poradnia?A jeśli chodzi o prywatne przyjęcia to ile kosztuje taka wizyta jak to wygląda?
    • Gość: gosc Re: Logopeda w Płocku IP: *.060.c85.petrotel.pl 10.04.13, 22:02
      Poradnie ąę sobie chwalę na tysiaclecia
    • Gość: mama Re: Logopeda w Płocku IP: *.125.c92.petrotel.pl 25.10.13, 23:05
      moje dziecko chodzi do Pani Regulińskiej, uczy w SP 18. Mi odpowiada i wiem, ze dojeżdża do domu. Podać namiary?
      • Gość: Nn Re: Logopeda w Płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.15, 17:42
        Drogie panie... A na dzien dzisiejszy czyli 2015 moze jakis logopeda godny polecenia. Dziecko 12 l i litera r do ustawienia.
    • lo-ko Re: Logopeda w Płocku 08.04.15, 00:01
      My chodzimy do logopedy do Stowarzyszenia dla dzieci z autyzmem "odzyskać Więzi. Mają stronę www i na fb.
      Córka odbyła tam też Tomatisa. Korzystamy też z SI.
      Płacimy 30 zł.
    • jdr77 Re: Logopeda w Płocku 12.04.16, 07:54
      ja byłam z córką dwuletnią u Pani Mieszkowicz - uważam to spotkanie za porażkę. córka jest nie ufna, ostrożna do obcych. Pani na pierwszym spotkaniu wzięła córkę posadziła na podłodze, skrzyżowała nogi, oczywiście próbowała ją czymś zainteresować, ale córką nie chciał z nią siedzieć wyciągała rączki, żeby ją zabrać. Pani Mieszkowicz tłumaczyła nam (mi i mężowi), żebyśmy zobaczyli, że nic jej się nie dzieje. Ok, nie dzieje jej się krzywda, ale bierze ja na silę obca osoba, na dodatek ją trzyma i nie nie chce puścić do mamy. teraz spotykamy się z Panią Agnieszką Dłużniewską. Rewalacyjna osoba. Miła, ciepła, na spokojnie podchodzi do dziecka, nic nie robi na siłę, na pierwszym spotkaniu obejrzała jej buźkę, córcia jej nawet bez problemu pokazała, ale wszystko było robione powolutku. Polecam z pełną świadomością Panią Dłużniewską i również z pełną świadomością nie polecam Pani Mieszkowicz!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka