Dodaj do ulubionych

PRACA W WIELKIEJ BRYTANI

IP: *.range81-159.btcentralplus.com 24.10.05, 22:26
Poszukuję pracowników (kobiety i mężczyźni) na różne stanowiska (recepcje,
ochrona obiektów,centra handlowe itp.).


WYMAGANIA:

komunikatywność

niekaralność

dobra znajomość j. angielskiego

miła aparycja



Aplikacje proszę wysyłać na e-mai: jobwp@yahoo.co.uk
lub telefonicznie od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 19:00 pod nr. +44 121
421 6776l
Obserwuj wątek
    • nogii Re: PRACA W WIELKIEJ BRYTANI 17.11.05, 21:14
      Witam jestem uczennica III klasy I Tech.Hotelarskiego w Bytomiu, woj.śląskie.
      znajomosc j.angielskiego i j.niemieckiego. Odbylam praktyki m.in. dwa razy po 3
      miesiace w Niemczech. w czasie nauki pracuje w bardzo dobrze presperujacej,
      jednej z najlepszych w Polsce firm cateringowych. Mam pytanie, czy jest
      mozliwosc odbycia praktyki w moim zawodzie badz pracy, na 3 do 5 miesiecy?
      prosze o kontakt. tel 0 697 998 395 bardz na moja prywatna poczte
      kasienka666@buziaczek.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka