malavida
23.07.10, 18:26
Zakładając, że jestem rolnikiem i zamiast tradycyjnie uprawiać zboże, robię w nim piktogramy, a następnie czerpię dochody z tego zjawiska w postaci sprzedaży zdjęć, udzielania wywiadów i sprzedaży biletów wstępu na teren mojego pola, to czy moja działalność jest nadal traktowana jako uprawa zboża, czy podchodzi to już raczej pod jakiś dział specjalny produkcji rolnej...? A ci z Unii - czy oni mi do tego jakoś dopłacą, no bo przecież wszystkie deski z płota poszły na to i sznurek do snopowiązałki, czyli koszta powstały, to może by mi je, biednemu chłopu, jakoś zrefundowali...? :-)