Dodaj do ulubionych

Prosty, wiejski chłop pyta

23.07.10, 18:26
Zakładając, że jestem rolnikiem i zamiast tradycyjnie uprawiać zboże, robię w nim piktogramy, a następnie czerpię dochody z tego zjawiska w postaci sprzedaży zdjęć, udzielania wywiadów i sprzedaży biletów wstępu na teren mojego pola, to czy moja działalność jest nadal traktowana jako uprawa zboża, czy podchodzi to już raczej pod jakiś dział specjalny produkcji rolnej...? A ci z Unii - czy oni mi do tego jakoś dopłacą, no bo przecież wszystkie deski z płota poszły na to i sznurek do snopowiązałki, czyli koszta powstały, to może by mi je, biednemu chłopu, jakoś zrefundowali...? :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Rarug-Flacha Re: Prosty, wiejski chłop pyta IP: *.versanet.de 23.07.10, 20:25
      Rada Naukowa fundacji Popierania Ekspansji Nauki I Sztuki (PENIS), przy Kle
      Gospodyn Wiejskich imienia Bitwy pod Lenino, na swym ostatnim zebraniu
      poswiecila swoj drogi czas na przedyskutowanie nurtujacego Cie problemu.
      Zgodnie z wytycznymi, zawartymi w okolniku pelnomocnika rzadu RP do spraw
      odpisow kosztow nieprodukcji rolniczej przez rolnikow- czlonkow Unii
      Europejskiej (UE2587/A258/Rol/364/Pol/2008), isnieje mozliwosc zrefundowanie
      kosztow, ktore poniosles.
      Nalezy wypelnic formularz Rol-26A/prod-287-Unia-2009, - najpepiej wersje
      angielska, ale za zadna cene wersje rosyjska. Nalezy nie zapomniec o podpisie
      wnioskodawcy na stronie 65 wniosku (z prawej strony na dole).
      By przyspieszyc zozpatrzenie wniosku, dobrze jest wykonac 32 kopie, ktore wraz z
      oryginalem nalezy przeslac do najbliszego POM'u, w celu jego kolaudacji.
      Autoryzowany pracownik tejze instytucji przesle - jesli stan jego na to pozwoli
      - dokument dalej do odpowiedniej komorki Urzedu Gminy.
      Nie nazezy zapomniec o uiszczeniu oplaty skarbowej w postaci znaczkow lub
      biletow platniczych Narodowego Banku Polskiego, w wysokosci 12,45 PLN.

      Pozdrowienia
      Za Rade Naukowa:

      mgr. Slawoj Rarug-Flacha 1 Sekretarz.
      • Gość: ;) Re: Prosty, wiejski chłop pyta IP: *.cable.smsnet.pl 23.07.10, 21:01
        Raczej taki "magister prezydencki" z kropą na końcu i po WUML-u:))
      • maitresse.d.un.francais Raróg przez "Ó"!!!! 23.07.10, 22:51
    • maitresse.d.un.francais to chyba działalność turystyczna? 23.07.10, 21:34
      • Gość: Rarug-Flacha Re: do metresy IP: *.versanet.de 24.07.10, 10:08


        Hallo metresko!
        Obwin tym waszego polskiego krolika - bo jak w 1411 przydzielal tytul i herb, to
        musial byc troche na bani - albo mial luki w polskim. I moze i przez to dodal te
        flache!
        Pozdrawki
        Rarug-Flacha
    • model.testowy Re: Prosty, wiejski chłop pyta 23.07.10, 22:21
      Jeśli piktogramy są zgodne z unijnymi normami (tzn. spełniają kryteria dotyczące proporcji, krzywizn, gatunku zboża, w którym zostały wykonane itd.), masz szansę na dotację.
    • wei.wu.wei Re: Prosty, wiejski chłop pyta 23.07.10, 22:41
      Radził bym też zwrócić uwagę, iż według niektórych kosmici są bogami. Proponuję
      zarejestrować związek wyznaniowy i korzystać z odpowiednich ulg zakupując
      Maybacha do poszukiwań nowych kręgów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka