Gość: Indris IP: *.ibspan.waw.pl 06.03.02, 14:15 Po czym poznać, że Polska jest w NATO ? Po tym, że Bundeswehra instaluje w czołgach autoalarmy. (Za SMS-em cytowanym przez Urbana) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eliot Re: Polska w NATO 07.03.02, 11:17 Gość portalu: Indris napisał(a): > Po czym poznać, że Polska jest w NATO ? > Po tym, że Bundeswehra instaluje w czołgach autoalarmy. > (Za SMS-em cytowanym przez Urbana) Niewiele pomaga! Juz sie paru doliczyc nie moga... ;-) Eliot Odpowiedz Link Zgłoś