Gość: :) Re: Napisy nauliczne IP: 87.246.226.* 13.05.10, 11:32 w Tomaszowie Lubelskim: RZYMIANIE DO DOMU !!! Odpowiedz Link Zgłoś
brykanty Re: Napisy nauliczne 25.05.10, 19:27 Potwierdzam napis w Krakowie przy wyjściu z dworca PKP w kierunku miasta "Witajcie kmioty ze stolicy" co najmniej od 1983 r. A w Warszawie w okolicach Krakowskiego Przedmieścia na początku lat dziewięćdziesiątych pojawiał się tajemniczy autor, podpisany chyba jako "Loesje" - na kartkach wielkości mniej więcej A4. Było kilka różnych haseł, ale zapamiętałam jedno, które nieodmiennie mnie wzrusza: "Nawet w poniedziałkowe ranki jesteś piękna." Odpowiedz Link Zgłoś
nanana_2 Re: Napisy nauliczne 28.05.10, 01:58 niesmaczne, daje to tylko jako pokaz glupoty ludzkiej i nieczulosci "powodzianie jak ryby glosu nie maja" Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 27.06.10, 14:11 Widziane w jednym z przejść podziemnych w Krakowie: "WOLĘ JARKA Z KOTEM, NIŻ BRONKA Z PALIKOTEM". Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.07.10, 23:22 KTO ZAKŁADA ZIMOWĄ CZAPKĘ NA WIOSNĘ? (Kraków, plac Wolnica) Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.07.10, 23:23 JAK AMERYKANIE CHCIELI POLECIEĆ NA KSIĘŻYC, TO CHUCK NORRIS JUŻ NA NICH NA ŻYCZENIE CZEKAŁ (na murze w podkrakowskiej Rząsce) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karnistka Re: Napisy nauliczne IP: *.zax.pl 14.07.10, 12:41 yabol, piszesz tu już od kilku lat, czytam, bom z Krakowa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 16.07.10, 00:04 Bardzo mi miło :) Nie ukrywam, że staram się, aby kilka wątków na tym forum nie zanikło :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karnistka Re: Napisy nauliczne IP: *.zax.pl 16.07.10, 12:05 yabol428 napisał: > Bardzo mi miło :) Nie ukrywam, że staram się, aby kilka wątków na tym forum nie > zanikło :) Chwali Ci się to! Pozdrawiam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śmieszka Re: Napisy nauliczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.10, 12:59 U nas kiedyś na przystanku był napis L. miastem seksu :)) Nie dość, że mała miejscowość, to nie widziałam tego seksu np na ulicach;)Może za młoda byłam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KLF Re: Napisy nauliczne IP: 195.47.201.* 14.07.10, 14:35 "AWS=SLD" "III LIGA TAKI CH..." (trafna przepowiednia braku awansu do 3 ligi) "LECH ZDECH" (pisownia oryginalna) Z serii plakaty wyborcze dawnych lat: "KRZAK TAK" -> "KRZAK PTAK" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: galileo Re: Napisy nauliczne IP: *.tktelekom.pl 25.07.11, 10:33 Nie bądż sraka głosuj na Krzaka Odpowiedz Link Zgłoś
42piotr Re: Napisy nauliczne 18.07.10, 19:24 Ponoc w miescie Krakowie podczas renowacji jakiegos wiekowego zabytku ukazal sie sredniowieczny napis na murze " Marycha rychtuj dupe bo Tatary ida" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Napisy nauliczne IP: *.limes.com.pl 21.07.10, 23:06 Denaturat boys - na ścianie domu w niewielkiej miejscowości na Mazurach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miaumiau Re: Napisy nauliczne IP: *.182.68.86.rev.sfr.net 21.07.11, 20:28 > Denaturat boys Przypomnialo mi napis 'Azulan Corps' - gdzies we Wroclawiu (ze 20 lat temu, wiec nie pomne dokladnie gdzie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joa Re: Napisy nauliczne IP: 157.158.96.* 03.08.10, 14:49 Napis na ścianie szkoły podst. w Gliwicach: "nawet czarne myśli mogą być złote" :) Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.08.10, 21:56 Na jednym z bloków na al. Pokoju w Krakowie: "SOCZYSTY PIERUG" (pisownia oryginalna). Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.08.10, 21:58 Słowackie Pieniny, dopisek na drogowskazie szlaku turystycznego: "PERON WŁOSZCZOWA - (odległość) W PISDU". Ciekawe, czy jakikolwiek Słowak będzie wiedział, o co w tym chodzi? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 07.09.10, 20:26 BACH! BACH! BACH! KARABACH! (Kraków, Prokocim) Odpowiedz Link Zgłoś
nuova Re: Napisy nauliczne 18.09.10, 10:56 na murze kredą: jebać konfidentów. ps - postaram sie umieścic fot. w galerii to prześlę link :) Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 07.10.10, 19:52 Próbka poezji ;) z wiaty przystankowej w Żarkach (okolice Częstochowy): OGŁOSZENIE PIERWSZEJ KLASY ONA TAM JEST, STOI TAM LATARNIA Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 07.10.10, 19:52 Napis pod znakiem drogowym zakazu ruchu przy zamku w Bobolicach na Szlaku Orlich Gniazd: "Nie dotyczy pojazdów budowy i baranów" Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 03.11.10, 13:56 Kraków, dopisek na plakacie kandydata na radnego: "WIESZANIE NA LATARNIACH JEST LEGALNE?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosia Re: Napisy nauliczne IP: *.botany.gu.se 03.11.10, 17:37 "Do not walk this street. Robbery zone” - na scianach budynkow otaczajacych schody prowadzace do punktu widokowyego. W sumie to ponizej mogli by dodac cennik taksowek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosia Re: Napisy nauliczne IP: *.botany.gu.se 03.11.10, 17:38 I jeszcze jeden z tego samego miejsca: "Ropa jest blogoslawienstwem. Ale ta pod ziemia" Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 18.02.11, 17:44 NASTĘPNY HITLER BĘDZIE KIBOLEM (Kraków, w parku przy ul. Prądnickiej) Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 11.03.11, 17:53 "RYDZYKI SĄ TRUJĄCE" (Kraków, na garażach na ul. Kantora) Odpowiedz Link Zgłoś
leeche Re: Napisy nauliczne 17.03.11, 12:57 Moje ulubione: Napis na kiosku Ruchu "RANY BOSKIE, JESTEM KIOSKIEM!" Na szczycie bloku "Ketchup jest OK" a z drugiej strony bloku, cięta riposta "Mizeria jest najlepsza!" Widziane w Kutnie "Kibice Legii Warszawa, życzą miłego dnia!" jak widać kibiców też czasem stać na gest. ________________________ Codziennie nowe śmieszne zdjęcia i Gify www.gingo.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 20.07.11, 19:14 Zauważone w Węgierskiej Górce na Żywiecczyźnie: Symbol trupiej czaszki na skrzynce energetycznej, a pod czaszką podpis: "BIEBER" :) Odpowiedz Link Zgłoś
gregpatter4 Re: Napisy nauliczne 21.07.11, 10:01 Nie wiem, czy już było, ale kilka pięknych napisów z czasów mojego studiowania w Poznaniu (z 10 lat temu): - I STAŁEM SIĘ FIOLETOWYM KAWAŁKIEM JEJ CZAPKI - BOŻE, ZATRZYMAJ ŚWIAT, JA WYSIADAM okolice Rynku Jeżyckiego, dokładnie ul. Zwierzyniecka, prowadząca do małego ZOO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesoła wdówka Re: Napisy nauliczne IP: *.toya.net.pl 22.07.11, 10:11 ja widziałam coś takiego w przejściu podziemnym: wejdź na smier c.org i przedłuż sobie życie. i dopisek pod spodem: ja sobie przedłużyłem - ojciec dyrektor xd Odpowiedz Link Zgłoś
yabol428 Re: Napisy nauliczne 10.09.11, 15:48 Na śmietniku: ALE ZAPACH! (Kraków, ul. Mackiewicza) Odpowiedz Link Zgłoś
jej_torebka Re: Napisy nauliczne 11.09.11, 20:38 "Lepsze palenie niż nie" sądząc z obrazka nie chodziło o tytoń "Budynek grozi zawaleniu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiaa Re: Napisy nauliczne IP: *.multimo.pl 11.09.11, 23:31 Na bloku niedaleko: "Wróć do mnie dzióbku!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jw23 Re: Napisy nauliczne IP: *.connected.pl 18.09.11, 21:39 A na bilbordzie pisze www.kishka.pl/216/szefowa Odpowiedz Link Zgłoś