Dodaj do ulubionych

Napisy nauliczne

    • Gość: :) Re: Napisy nauliczne IP: 87.246.226.* 13.05.10, 11:32
      w Tomaszowie Lubelskim: RZYMIANIE DO DOMU !!!
    • brykanty Re: Napisy nauliczne 25.05.10, 19:27
      Potwierdzam napis w Krakowie przy wyjściu z dworca PKP w kierunku miasta "Witajcie kmioty ze stolicy" co najmniej od 1983 r.

      A w Warszawie w okolicach Krakowskiego Przedmieścia na początku lat dziewięćdziesiątych pojawiał się tajemniczy autor, podpisany chyba jako "Loesje" - na kartkach wielkości mniej więcej A4. Było kilka różnych haseł, ale zapamiętałam jedno, które nieodmiennie mnie wzrusza:
      "Nawet w poniedziałkowe ranki jesteś piękna."
    • nanana_2 Re: Napisy nauliczne 28.05.10, 01:58
      niesmaczne, daje to tylko jako pokaz glupoty ludzkiej i nieczulosci

      "powodzianie jak ryby glosu nie maja"
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 27.06.10, 14:11
      Widziane w jednym z przejść podziemnych w Krakowie: "WOLĘ JARKA Z KOTEM, NIŻ
      BRONKA Z PALIKOTEM".
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.07.10, 23:22
      KTO ZAKŁADA ZIMOWĄ CZAPKĘ NA WIOSNĘ? (Kraków, plac Wolnica)
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.07.10, 23:23
      JAK AMERYKANIE CHCIELI POLECIEĆ NA KSIĘŻYC, TO CHUCK NORRIS JUŻ NA NICH NA
      ŻYCZENIE CZEKAŁ (na murze w podkrakowskiej Rząsce)
      • Gość: karnistka Re: Napisy nauliczne IP: *.zax.pl 14.07.10, 12:41
        yabol, piszesz tu już od kilku lat, czytam, bom z Krakowa ;)
        • yabol428 Re: Napisy nauliczne 16.07.10, 00:04
          Bardzo mi miło :) Nie ukrywam, że staram się, aby kilka wątków na tym forum nie
          zanikło :)
          • Gość: karnistka Re: Napisy nauliczne IP: *.zax.pl 16.07.10, 12:05
            yabol428 napisał:

            > Bardzo mi miło :) Nie ukrywam, że staram się, aby kilka wątków na
            tym forum nie
            > zanikło :)

            Chwali Ci się to!
            Pozdrawiam ;)
    • Gość: Śmieszka Re: Napisy nauliczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.10, 12:59
      U nas kiedyś na przystanku był napis L. miastem seksu :)) Nie dość, że mała
      miejscowość, to nie widziałam tego seksu np na ulicach;)Może za młoda byłam
    • Gość: KLF Re: Napisy nauliczne IP: 195.47.201.* 14.07.10, 14:35
      "AWS=SLD"
      "III LIGA TAKI CH..." (trafna przepowiednia braku awansu do 3 ligi)
      "LECH ZDECH" (pisownia oryginalna)

      Z serii plakaty wyborcze dawnych lat:
      "KRZAK TAK" -> "KRZAK PTAK"
      • Gość: galileo Re: Napisy nauliczne IP: *.tktelekom.pl 25.07.11, 10:33
        Nie bądż sraka głosuj na Krzaka
    • 42piotr Re: Napisy nauliczne 18.07.10, 19:24
      Ponoc w miescie Krakowie podczas renowacji jakiegos wiekowego zabytku
      ukazal sie sredniowieczny napis na murze " Marycha rychtuj dupe bo
      Tatary ida"
      • Gość: g Re: Napisy nauliczne IP: *.limes.com.pl 21.07.10, 23:06
        Denaturat boys - na ścianie domu w niewielkiej miejscowości na
        Mazurach.
        • Gość: miaumiau Re: Napisy nauliczne IP: *.182.68.86.rev.sfr.net 21.07.11, 20:28
          > Denaturat boys

          Przypomnialo mi napis 'Azulan Corps' - gdzies we Wroclawiu (ze 20 lat temu, wiec nie pomne dokladnie gdzie)
    • Gość: joa Re: Napisy nauliczne IP: 157.158.96.* 03.08.10, 14:49
      Napis na ścianie szkoły podst. w Gliwicach:

      "nawet czarne myśli mogą być złote"

      :)
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.08.10, 21:56
      Na jednym z bloków na al. Pokoju w Krakowie: "SOCZYSTY PIERUG" (pisownia
      oryginalna).
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 13.08.10, 21:58
      Słowackie Pieniny, dopisek na drogowskazie szlaku turystycznego: "PERON
      WŁOSZCZOWA - (odległość) W PISDU". Ciekawe, czy jakikolwiek Słowak będzie
      wiedział, o co w tym chodzi? ;)
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 07.09.10, 20:26
      BACH! BACH! BACH! KARABACH! (Kraków, Prokocim)
    • nuova Re: Napisy nauliczne 18.09.10, 10:56
      na murze kredą: jebać konfidentów.

      ps - postaram sie umieścic fot. w galerii to prześlę link :)
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 07.10.10, 19:52
      Próbka poezji ;) z wiaty przystankowej w Żarkach (okolice Częstochowy):
      OGŁOSZENIE PIERWSZEJ KLASY
      ONA TAM JEST, STOI TAM
      LATARNIA
      • yabol428 Re: Napisy nauliczne 07.10.10, 19:52
        Napis pod znakiem drogowym zakazu ruchu przy zamku w Bobolicach na Szlaku Orlich Gniazd:
        "Nie dotyczy pojazdów budowy i baranów"
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 03.11.10, 13:56
      Kraków, dopisek na plakacie kandydata na radnego: "WIESZANIE NA LATARNIACH JEST LEGALNE?"
    • Gość: ktosia Re: Napisy nauliczne IP: *.botany.gu.se 03.11.10, 17:37
      "Do not walk this street. Robbery zone” - na scianach budynkow otaczajacych schody prowadzace do punktu widokowyego. W sumie to ponizej mogli by dodac cennik taksowek ;)
      • Gość: ktosia Re: Napisy nauliczne IP: *.botany.gu.se 03.11.10, 17:38
        I jeszcze jeden z tego samego miejsca: "Ropa jest blogoslawienstwem. Ale ta pod ziemia"
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 18.02.11, 17:44
      NASTĘPNY HITLER BĘDZIE KIBOLEM (Kraków, w parku przy ul. Prądnickiej)
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 11.03.11, 17:53
      "RYDZYKI SĄ TRUJĄCE" (Kraków, na garażach na ul. Kantora)
    • leeche Re: Napisy nauliczne 17.03.11, 12:57
      Moje ulubione:

      Napis na kiosku Ruchu "RANY BOSKIE, JESTEM KIOSKIEM!"

      Na szczycie bloku "Ketchup jest OK"
      a z drugiej strony bloku, cięta riposta "Mizeria jest najlepsza!"

      Widziane w Kutnie "Kibice Legii Warszawa, życzą miłego dnia!"
      jak widać kibiców też czasem stać na gest.

      ________________________
      Codziennie nowe śmieszne zdjęcia i Gify
      www.gingo.pl/
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 20.07.11, 19:14
      Zauważone w Węgierskiej Górce na Żywiecczyźnie:
      Symbol trupiej czaszki na skrzynce energetycznej, a pod czaszką podpis: "BIEBER" :)
      • gregpatter4 Re: Napisy nauliczne 21.07.11, 10:01
        Nie wiem, czy już było, ale kilka pięknych napisów z czasów mojego studiowania w Poznaniu (z 10 lat temu):

        - I STAŁEM SIĘ FIOLETOWYM KAWAŁKIEM JEJ CZAPKI
        - BOŻE, ZATRZYMAJ ŚWIAT, JA WYSIADAM

        okolice Rynku Jeżyckiego, dokładnie ul. Zwierzyniecka, prowadząca do małego ZOO
    • Gość: wesoła wdówka Re: Napisy nauliczne IP: *.toya.net.pl 22.07.11, 10:11
      ja widziałam coś takiego w przejściu podziemnym: wejdź na smier c.org i przedłuż sobie życie. i dopisek pod spodem: ja sobie przedłużyłem - ojciec dyrektor xd
    • yabol428 Re: Napisy nauliczne 10.09.11, 15:48
      Na śmietniku: ALE ZAPACH! (Kraków, ul. Mackiewicza)
    • jej_torebka Re: Napisy nauliczne 11.09.11, 20:38
      "Lepsze palenie niż nie" sądząc z obrazka nie chodziło o tytoń
      "Budynek grozi zawaleniu"
      • Gość: tiaa Re: Napisy nauliczne IP: *.multimo.pl 11.09.11, 23:31
        Na bloku niedaleko: "Wróć do mnie dzióbku!!!"
    • Gość: Jw23 Re: Napisy nauliczne IP: *.connected.pl 18.09.11, 21:39
      A na bilbordzie pisze
      www.kishka.pl/216/szefowa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka