rodwke
07.08.06, 13:12
cześć. jeżeli chodzi o humor, to ciekaw jestem, ilu z Was na codzień jest czytelnikami komiksów internetowych? wychodzi przecież sporo codziennych pasków, sporo z tego jest po polsku. mimo to publiczność jest wciąż mała.
korzystając z wątku zamieszczę też linka do mojej amatorskiej produkcji:
tamztytulem.prv.pl (proszę o bezwzględną krytykę ;))