Dodaj do ulubionych

od przedszkola do opola KOTEK

IP: *.katowice.pik-net.pl 12.07.07, 12:59
ma ktos linka do filmiku z od przedszkola do opola gdzie prowadzacy pyta sie
dziewczynki czy ma kotka w domu i jak tata na niego mowi a ona ze ty ..y
siersciuchu:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Matylda Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: 85.112.196.* 12.07.07, 13:46
      Nie było czegoś takiego. Przecież to dowcip, znany już kilka lat. Podobnie jak
      z tym tatusiem, ktory sika do zlewu i z tym, ktory zjadł po pijanemu zmywak
      myśląc, że to mięso. Każdy twierdzi, że widzial to osobiście.
      • Gość: Matylda Re: jeszcze .... IP: 85.112.196.* 12.07.07, 13:48
        A nawet gdyby coś podobnego miało miejsce na nagraniu to czy puściliby w
        programie przeznaczonym dla dzieci?
        • meduza7 Re: jeszcze .... 12.07.07, 13:53
          Sama kiedyś szukałam filmiku, ale nie znalazłam - jedynie opisy tego zdarzenia.
          Myślę, że mogło się to rzeczywiście wydarzyć podczas nagrania, dzieci przecież
          nieraz powtarzają w swojej naiwności wszystko, co mówią rodzice - ale ponieważ
          program nie jest puszczany na żywo, na pewno wyleciało to z emisji. O ile
          oczywiście nie jest to tylko kolejna "urban legend".
        • Gość: ; Re: jeszcze .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 14:12
          chyba nie rozumiem tego tekstu tudziez zartu. moze mnie ktos prosze oswieci
        • Gość: 0rchId27 Re: jeszcze .... IP: *.safaricombusiness.co.ke 26.01.22, 18:37
          Otóż nie. Widzisz, to wydarzyło się podczas finału programu badawanego na żywo. Nie jestem pewien która edycja to była ake lecuało to w niedzielę koło południa, więc istnieje to ake zapewne tvp nie dopuści do wycieku taśm gdyż będzue to zbyt kompromitujące tak samo jak z tragicznym festiwalem piosenki w sanremo z 1967.
      • epiphany Re: od przedszkola do opola KOTEK 12.07.07, 15:21
        Jak to nie było, na własne oczy widziałam :/
        Mam świadków, którzy tez widzieli - żeby nie było, że jestem niepoczytalna ;)
      • sadowskakatarzyna Re: od przedszkola do opola KOTEK 03.04.25, 19:30
        Osobiście to słyszałam spadłam z krzesła że smiechy
    • Gość: sloneczko Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.katowice.pik-net.pl 12.07.07, 14:11
      Jest cos takiego widzialam ten film na wlasne oczy tylko dawno teraz nie
      potrafie go nigdzie znalezc
      • Gość: df Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 15:44
        boze, o co chodzi z tym filmem?? to jakis zart???
        • Gość: fizia mizia Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.07, 15:52
          w skrócie:
          prowadzący: macie jakieś zwierzątko w domu
          dziecko: tak, kotka
          p: a jak np. tatuś woła na kotka
          d: ... ty sierściuchu ..y
          Najazd kamery na tatę, który marzy aby być w tej chwili gdzieś indziej

          Od przedszkola do Opola
    • Gość: Matylda Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: 85.112.196.* 12.07.07, 16:14
      Wiele osób opowiadało mi, że ich ojciec przyszedł nietrzeżwy i głodny. Nie
      zapalał światła nie chcąc obudzić rodziny, wyjadł to co było w garnku. Na drugi
      dzień żalił się, że mięso było strasznie twarde a to był zmywak, ktory żona
      zostawiła w namoczonym garnku. Nawet Joanna Chmielewska w swojej autobiografii
      przysięga, że przytrafiło się to komuś z jej bliskich. Każdy opowiadając
      przysięga, że widział to na wlasne oczy.
      Podobnie jest z tym sierściuchem, kto chce niech wierzy.
      • Gość: Marta Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.07, 20:01
        Też widziałam na własne oczy.
        -Jak tatuś mowi na kotka?
        - śiersciu pi.....y
        Cała rodzinka ogldała. Z ręka na sercu pisze że to naprawde było!!
        • Gość: Matylda Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: 85.112.196.* 12.07.07, 20:47
          I twierdzisz, że to widziałaś w TV? Nie wierzę. Prowadzący za to wylecialby z
          hukiem a nie zauważyłam, żeby się zmienił.
          • Gość: Marta Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 16:04
            Tak widziałam to w TV. Masz prawo nie wierzyć ale tak było. Niestety nie ma jak
            ci tego udowodnić. No chyba że ma ktoś jakiś wykrywacz klamstw?!!
          • Gość: Marta Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 16:04
            Tak widziałam to w TV. Masz prawo nie wierzyć ale tak było. Niestety nie ma jak
            ci tego udowodnić. No chyba że ma ktoś jakiś wykrywacz klamstw?!!
          • Gość: ulka co ma do tego prowadzący? IP: *.telefony.com.pl 13.07.07, 21:28
            Przepraszam bardzo a dlaczego to prowadzący miałby za to wyl;ecieć???????? Są
            jeszcze reżyserzy, kierownicy produkcji, redaktorzy, wydawcy - naprawdę, to ,że
            ich nie widać nie znaczy, że nie istnieją i to opni sa bardziej odpowiedzilani
            za to jak material bedzie zmontowany, a nie prowadzący.

            A o siersciuchu było, sama wdziałam, nie pamietam tylko, czy padlo tam
            niecenzuralne slowo...
            • Gość: Matylda Re: ulka IP: 85.112.196.* 14.07.07, 12:47
              >A o siersciuchu było, sama wdziałam, nie pamietam tylko, czy padlo tam
              niecenzuralne slowo...<

              O sierściuchu mogło być (nie ma w tym określeniu nic złego) ale chodzi właśnie
              o to niecenzuralne słowo. Nie pamiętasz czy padło...no cóż, jestem pewna, że
              gdyby padło to byś nie zapomniała.

              Nie upieram się, że wyleciałby prowadzący ale kto przy zdrowych zmysłach
              wyemitowałby program dla dzieci zawierający niecenzuralne słowa. To nie dawne
              czasy, kiedy program szedł na żywo i prowadzący "Misia z okienka", myśląc że
              już zszedł z wizji powiedzial "a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę"
          • Gość: eellii543 Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.host.songnetworks.se 04.02.15, 19:24
            Dokładnie, było to w TV. Dziewczynka, powiedziała prowadzącemu, że nie powie jak tata mówi na kotka, na to tata z widowni machał ręka i kiwał głową " powiedz powiedz" więc odpowiedziała. To było bardzo dawno. WIDZIAŁAM TO
    • wierzba_b Re: od przedszkola do opola KOTEK 05.03.15, 00:35
      Widziałam na własne oczy. I moja rodzina też. I jak chciałam dwa lata później nazwać przygarniętego kociaka Sierściuchem, to mi nie pozwolili...
      • Gość: gość Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.rzeszow.mm.pl 13.11.15, 11:21
        ja też to widziałam, kiedyś w łapu capu (Canal+) uchwycili tę sytuację i pokazali w TV.
        Zatem nie jest to tylko dowcip....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka