Gość: sloneczko IP: *.katowice.pik-net.pl 12.07.07, 12:59 ma ktos linka do filmiku z od przedszkola do opola gdzie prowadzacy pyta sie dziewczynki czy ma kotka w domu i jak tata na niego mowi a ona ze ty ..y siersciuchu:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Matylda Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: 85.112.196.* 12.07.07, 13:46 Nie było czegoś takiego. Przecież to dowcip, znany już kilka lat. Podobnie jak z tym tatusiem, ktory sika do zlewu i z tym, ktory zjadł po pijanemu zmywak myśląc, że to mięso. Każdy twierdzi, że widzial to osobiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matylda Re: jeszcze .... IP: 85.112.196.* 12.07.07, 13:48 A nawet gdyby coś podobnego miało miejsce na nagraniu to czy puściliby w programie przeznaczonym dla dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś
meduza7 Re: jeszcze .... 12.07.07, 13:53 Sama kiedyś szukałam filmiku, ale nie znalazłam - jedynie opisy tego zdarzenia. Myślę, że mogło się to rzeczywiście wydarzyć podczas nagrania, dzieci przecież nieraz powtarzają w swojej naiwności wszystko, co mówią rodzice - ale ponieważ program nie jest puszczany na żywo, na pewno wyleciało to z emisji. O ile oczywiście nie jest to tylko kolejna "urban legend". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Re: jeszcze .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 14:12 chyba nie rozumiem tego tekstu tudziez zartu. moze mnie ktos prosze oswieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 0rchId27 Re: jeszcze .... IP: *.safaricombusiness.co.ke 26.01.22, 18:37 Otóż nie. Widzisz, to wydarzyło się podczas finału programu badawanego na żywo. Nie jestem pewien która edycja to była ake lecuało to w niedzielę koło południa, więc istnieje to ake zapewne tvp nie dopuści do wycieku taśm gdyż będzue to zbyt kompromitujące tak samo jak z tragicznym festiwalem piosenki w sanremo z 1967. Odpowiedz Link Zgłoś
epiphany Re: od przedszkola do opola KOTEK 12.07.07, 15:21 Jak to nie było, na własne oczy widziałam :/ Mam świadków, którzy tez widzieli - żeby nie było, że jestem niepoczytalna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sadowskakatarzyna Re: od przedszkola do opola KOTEK 03.04.25, 19:30 Osobiście to słyszałam spadłam z krzesła że smiechy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sloneczko Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.katowice.pik-net.pl 12.07.07, 14:11 Jest cos takiego widzialam ten film na wlasne oczy tylko dawno teraz nie potrafie go nigdzie znalezc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: df Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 15:44 boze, o co chodzi z tym filmem?? to jakis zart??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fizia mizia Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.07, 15:52 w skrócie: prowadzący: macie jakieś zwierzątko w domu dziecko: tak, kotka p: a jak np. tatuś woła na kotka d: ... ty sierściuchu ..y Najazd kamery na tatę, który marzy aby być w tej chwili gdzieś indziej Od przedszkola do Opola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matylda Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: 85.112.196.* 12.07.07, 16:14 Wiele osób opowiadało mi, że ich ojciec przyszedł nietrzeżwy i głodny. Nie zapalał światła nie chcąc obudzić rodziny, wyjadł to co było w garnku. Na drugi dzień żalił się, że mięso było strasznie twarde a to był zmywak, ktory żona zostawiła w namoczonym garnku. Nawet Joanna Chmielewska w swojej autobiografii przysięga, że przytrafiło się to komuś z jej bliskich. Każdy opowiadając przysięga, że widział to na wlasne oczy. Podobnie jest z tym sierściuchem, kto chce niech wierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.07, 20:01 Też widziałam na własne oczy. -Jak tatuś mowi na kotka? - śiersciu pi.....y Cała rodzinka ogldała. Z ręka na sercu pisze że to naprawde było!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matylda Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: 85.112.196.* 12.07.07, 20:47 I twierdzisz, że to widziałaś w TV? Nie wierzę. Prowadzący za to wylecialby z hukiem a nie zauważyłam, żeby się zmienił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 16:04 Tak widziałam to w TV. Masz prawo nie wierzyć ale tak było. Niestety nie ma jak ci tego udowodnić. No chyba że ma ktoś jakiś wykrywacz klamstw?!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 16:04 Tak widziałam to w TV. Masz prawo nie wierzyć ale tak było. Niestety nie ma jak ci tego udowodnić. No chyba że ma ktoś jakiś wykrywacz klamstw?!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulka co ma do tego prowadzący? IP: *.telefony.com.pl 13.07.07, 21:28 Przepraszam bardzo a dlaczego to prowadzący miałby za to wyl;ecieć???????? Są jeszcze reżyserzy, kierownicy produkcji, redaktorzy, wydawcy - naprawdę, to ,że ich nie widać nie znaczy, że nie istnieją i to opni sa bardziej odpowiedzilani za to jak material bedzie zmontowany, a nie prowadzący. A o siersciuchu było, sama wdziałam, nie pamietam tylko, czy padlo tam niecenzuralne slowo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matylda Re: ulka IP: 85.112.196.* 14.07.07, 12:47 >A o siersciuchu było, sama wdziałam, nie pamietam tylko, czy padlo tam niecenzuralne slowo...< O sierściuchu mogło być (nie ma w tym określeniu nic złego) ale chodzi właśnie o to niecenzuralne słowo. Nie pamiętasz czy padło...no cóż, jestem pewna, że gdyby padło to byś nie zapomniała. Nie upieram się, że wyleciałby prowadzący ale kto przy zdrowych zmysłach wyemitowałby program dla dzieci zawierający niecenzuralne słowa. To nie dawne czasy, kiedy program szedł na żywo i prowadzący "Misia z okienka", myśląc że już zszedł z wizji powiedzial "a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eellii543 Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.host.songnetworks.se 04.02.15, 19:24 Dokładnie, było to w TV. Dziewczynka, powiedziała prowadzącemu, że nie powie jak tata mówi na kotka, na to tata z widowni machał ręka i kiwał głową " powiedz powiedz" więc odpowiedziała. To było bardzo dawno. WIDZIAŁAM TO Odpowiedz Link Zgłoś
wierzba_b Re: od przedszkola do opola KOTEK 05.03.15, 00:35 Widziałam na własne oczy. I moja rodzina też. I jak chciałam dwa lata później nazwać przygarniętego kociaka Sierściuchem, to mi nie pozwolili... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: od przedszkola do opola KOTEK IP: *.rzeszow.mm.pl 13.11.15, 11:21 ja też to widziałam, kiedyś w łapu capu (Canal+) uchwycili tę sytuację i pokazali w TV. Zatem nie jest to tylko dowcip.... Odpowiedz Link Zgłoś