Gość: fanGrzegorza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.07, 00:12 Latem gdy słońce ostro wali swym promykiem, Kto w czarnej bluzce ten jest nieboszczykiem Bo w czarnych bluzkach koty chodzą nocą Lecz przecież wszyscy wiemy że koty się nie pocą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj