Dodaj do ulubionych

Letni horror

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.07, 00:12
Latem gdy słońce ostro
wali swym promykiem,

Kto w czarnej bluzce
ten jest nieboszczykiem

Bo w czarnych bluzkach
koty chodzą nocą

Lecz przecież wszyscy wiemy
że koty się nie pocą.
Obserwuj wątek
    • schade Re: Letni horror 09.08.07, 17:43
      Taaa a dzie to lato?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka