Dodaj do ulubionych

Stiga problem

03.06.08, 19:56
Witam. Otoz mam taki problem z moja kosiarka. Jest to zwykla prosta prosta kosiarka, nie pamietam modelu. Problem jest taki: kiedy ja odpalam to na zmiane sa wysokie obroty i niskie, kiedy sa te niskie dym leci z tlumnika, jasno-siwy czasem ciemny.Pomyslalem ze w jakis sposob pobiera ona olej z silnika ale nie wiem. Kosiarka jest juz przezyta ma 3 lata, wiec wszystko jest mozliwe. Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • johni Re: Stiga problem 04.06.08, 17:54
      Dzis przeciscilem wszystko i na szczescie moge kosic, ale nadal mam pewien problem. Kosiarka jakby chodzila normalnie ale czsami spadaja jej obroty. Im dluzej tym czesciej spadaja te obroty. Wtedy nie ma sily i nie da sie kosic. Pomozcie, co moze byc przyczyna??
      • griwers Re: Stiga problem 20.05.09, 17:29
        Dzień dobry znalazłem Pana adres w forum i widzę, że się Pan zna na kosiarkach.
        Mój problem z kosiarką stiga euro 40 polega na tym, że pracuje mi tylko na
        ssaniu a po wyłączenia ssania po prostu gaśnie. Kosiarka ma 4 lata, więc nie
        jest nowa. Do końca poprzedniego sezonu pracowała dobrze, chociaż wydawało mi
        się, że obroty miała dość nie stabilne, ale pracowała bez ssania a teraz nie
        chce tego robić. Wyczyściłem gaźnik i filtry, ale to nic nie dało. Z góry
        dziękuję za radę i pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka