Gość: miki
IP: *.acn.waw.pl
17.05.05, 12:41
Odnosze sie do postu "NOWA MATURA W 32 min NA 90% HAHAHAHA :))))", ktory nie
mial na celu wysmiewanie sie z nowej matury, a tym bardziej z
maturzystow. Byl on odpowiedzia, swoista prwaokacja na post "STARA MATURA W 40
MIN BANAL". W tamtym
poscie wszyscy popierali autora i w ten sposob dogryzali osobom ze stara matura,
a przeciez oni beda miec jeszcze ciezkie egzaminy. Nie sadzicie chyba ze
uczelnie nie widza co sie dzieje. Spokojnie! Szanse sa nadal sa rowne poniewaz
uczelniom
zalezy na dobrych studentach. Tutaj wszyscy (prawie) mnie zkrytykowali i nie
zyczyli najlepiej. O czym to swiadczy? Niestety o naturze Polaka. Jak komus
pojdzie zle to dokopie temu lepszemu. Chcecie teraz zeby wszyscy zaczeli z wami
rozpaczac. Ci ktorzy cieszyli sie z wynikow byli gnebienie przez was tekstami
typu "co sie kur.. cieszysz". Chcecie powtorek z matur myslac tylko o sobie.
Ludzie co sie dzieje. Teraz wychodzi na wierzch wasza prawdziwa natura. Jesli
spadacie w przepasc to chcecie pociagnac za soba jak najwiecej osob! Teraz widac
duzo gorszy problem niz nieprzygotowanie z matematyki ale do doroslego zycia!
Mimo to zycze wszystkim jak najlepiej. Takze tym ktorzy mi zle zycza.
Pozdrawiam.