Gość: MIsio IP: 193.201.167.* 25.12.05, 13:34 Ktoś wie jak bezboleśnie pozbyć się Ardamax keyloggera?? Skądś mi się g.... zaczepiło i wnerwia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: k Re: Grr keylogger IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.12.05, 13:40 Tu masz podane co i gdzie usunac: securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/spyware.ardakey.html Odpowiedz Link Zgłoś