Gość: włodek IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.06, 16:25 Jak zlikwidować wyskakujące okienko z propozycją zainstalowania Flash Player 8? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neder Re: Flash Player 8 08.04.06, 19:47 bo to nic szkodliwego a wiele stron może chodzić niepoprawnie. Z resztą nie można Ci pomóc skoro nie napisałes nawet jaka to przeglądrka. poszukaj w opcjach. PS. co to ma wspólnego z wirusami, trojanami, bądź spyware? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś