Dodaj do ulubionych

Flash Player 8

IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.06, 16:25
Jak zlikwidować wyskakujące okienko z propozycją zainstalowania Flash Player
8?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kalinowski11 Re: Flash Player 8 08.04.06, 16:46
      Zainstalować ? :)
      • Gość: włodek Re: Flash Player 8 IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.06, 17:57
        Po co? :(
        • neder Re: Flash Player 8 08.04.06, 19:47
          bo to nic szkodliwego a wiele stron może chodzić niepoprawnie. Z resztą nie
          można Ci pomóc skoro nie napisałes nawet jaka to przeglądrka. poszukaj w opcjach.


          PS. co to ma wspólnego z wirusami, trojanami, bądź spyware?

          pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka