izamig
09.09.09, 21:50
nic inneg jak kolka. Po wczorajszym maratonie krzyków i płaczów
zadzwoniłam do mojej znajomej położnej i powiedziała mi, że mała
może mieć jeszcze kolki. Zdziwiłam się bo ten etap dawno za nami a
raczej krótko trwał. Ale od dzisiaj dawałam espumisan i pomogło.
Wyobrażcie sobie, że jak zasnęła przed 14 tak na siłę budziłam przed
18 bo wychodziliśmy. I za niedługo znowu padła. Teraz nakarmiłm
położyłam do łóżeczka i mój aniłek zasnął. Nigdy bym nie wpadła na
to że w piątym miesiącu może mieć kolkę.