Dodaj do ulubionych

już wiem co było mojej Ali :-)

09.09.09, 21:50
nic inneg jak kolka. Po wczorajszym maratonie krzyków i płaczów
zadzwoniłam do mojej znajomej położnej i powiedziała mi, że mała
może mieć jeszcze kolki. Zdziwiłam się bo ten etap dawno za nami a
raczej krótko trwał. Ale od dzisiaj dawałam espumisan i pomogło.
Wyobrażcie sobie, że jak zasnęła przed 14 tak na siłę budziłam przed
18 bo wychodziliśmy. I za niedługo znowu padła. Teraz nakarmiłm
położyłam do łóżeczka i mój aniłek zasnął. Nigdy bym nie wpadła na
to że w piątym miesiącu może mieć kolkę.
Obserwuj wątek
    • anula_82 Re: już wiem co było mojej Ali :-) 09.09.09, 21:56
      ale Iza zjadaś coś nie tak dla jej brzuszka czy po prostu tak sobie
      nastapiła kolka, ja nie w temacie bo u nas kolek nie było, ze
      starszym tez nie.
      • izamig Re: już wiem co było mojej Ali :-) 09.09.09, 21:57
        nic innego nie jadłam co zwykle, po prostu sama z siebie, w każdym
        bądź razie espumisan pomógł.
        • anula_82 Re: już wiem co było mojej Ali :-) 09.09.09, 22:04
          ja to mojemu wciskam Viburcol jesli widze ze coś płaczliwy i
          rozdrazniony, i chyba pomaga.
          no nic, dobrze ze Ala juz "naprawiona" i sie świetnie czuje.
    • burdziaa Re: już wiem co było mojej Ali :-) 09.09.09, 22:06
      dobrze,ze sie wyjasniło- ja wlasnie o tym pomyslalam, nie bez
      przyczyny tak bidulka płakała-trzymajcie sie zdrowo/
    • izamig anula_82 09.09.09, 22:11
      ja też zawsze viburcol daję jak są takie sytuacje, ale tym razem nie
      pomagał
      • asuzi Re: anula_82 10.09.09, 12:05
        to dobrze że już wiesz, moja Ania łyka za dużo powietrza jak je, i
        płacze skręca się, nawet po godzinie potrafi odbić
    • kristin4 Re: już wiem co było mojej Ali :-) 10.09.09, 14:10
      Biedactwo, dobrze ze wiecie juz co sie działo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka