ankas4
20.01.10, 18:34
Dziewczyny, PODKRESLAM, ZE to zasłyszana opinia:), ale moja znajoma była z
dzieckiem 4 letnim u lekarza,bo dziecko pobolewal często brzuszek, w sumie to
nic nie wyszło powaznego, ale na koniec wizyty lekarz powiedział, ze moze
dawac dziecku szklaneczkę Coli lub pepsi - raz na tydzien bo to dziala dobrze,
na brzuch, w sensie,ze oczyszcza itd... powiedział to lekarz szpitalny, dobry
specjalista itd...itp...
Czy Wy wierzycie w dobroczynna moc coli czy pepsi?
Ja tez slyszalam jeszcze w Polsce, ze jak boli brzuch to dobrze napic sie
wlasnie tego napoju, wiem tez z drugiej strony, ze colą mozna odrdzewiac
śróbki;) ...
My nie przesadzamy ani w jedną ani w druga stronę, bardzo lubimy Colę i Pepsi
i mamy ją prawie zawsze w lodówce, zdaje sobie spraw z zawartości cukru, ale
cóz...jest taka pyszna:).Tymkowi też czasami nalewamy ale zawsze rozcienczamy
mu z cieplą wodą.
A jaka Wasza opinia w tym temacie? slyszalyscie cos dobrego na temat Coli.Pepsi?