malea1 12.08.10, 07:37 Dzisiaj szczepienie Antosia przeciw pneumokokom. Jak ja nie cierpię szczepień, zawsze jestem zdenerwowana czy dobrze robię, czy nie będzie powikłań. Ale nic to, musi być dobrze. Miłego dnia wszystkim. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lucy_cu Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 07:43 Siedzimy przy śniadaniu, Teresia, Jaksa i ja. Jaksówa opanował cokolwiek manewrowanie grzechotką- coś tam pomacha, coś tam wetknie do paszczy. ;-) Wielki taki się robi- prawie 7,5 kg w wieku niecałych 3 mies. to sporo.:-) Reszta śpi jeszcze. Słońce piękne, dziś trochę sprzatania, trochę gotowania, trochę hakowania ogrodowego, taki sobie miks codzienny. :-) Miłego, spokojnego dnia życzę wszystkim.:-) Odpowiedz Link
anmroz Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 07:59 Chętnie przysiądę się z kawą. Sporo mnie nie było z powodu nagłego odłączenia mnie od internetu. Mieliśmy pecha, piorun walnął nam w dach(poważnie!). Na szczęście spaliło tylko modem,ale wrażenia to już mamy do końca życia. Poza tym Maciuś przeszedł ostatnio trzydniówkę, więc trochę się postresowałam :) W planach na dziś jakiś obiad, tylko bez pomysłu, jak na razie. Miłego dnia :) Odpowiedz Link
dorka3078 Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 08:06 oj kawa by sie przydała ale nie wchodzi ,wiec pozostaje mi potowarzyszenie wam zanim zabiore sie do roboty ,dziś towarzyszy mi zdjęcie USG i się cieszę cały czas Odpowiedz Link
a090707 Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 08:08 Rany- piorun ? Brrr boje sie tego. U nas spokojnie, maly od 2 dni wstaje o 7 !!! Dla niego to rekord. Odpowiedz Link
zabka11 Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 08:25 Witam sie i ja:) Dzis upał we Wrocku okropniasty się szykuje:) Dzieciaki właśnie wcinają naleśniki z serem i sosem bananowo- jagodowym:), a ja kawkę dopijam i drugie śniadanko sobie szykuje. Dzis do parku idziemy, i to za niedługo, póki skwar na nie wygoni do domu, ale tam fajny cień jest, to damy radę:) Obiad w sumie mam, 3 resztkowe, więc trzeba podojadac, choć rozmroziłam mielone, to trzeba by coś zrobić pysznego, zaraz poszukam jakiegoś wykwintnego przepisu;) A po południu do pracy. Dorka ja się ciesze razem z Tobą:) Pozdrawiam serdecznie:) Odpowiedz Link
alcea3 Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 08:37 zabka nalesniki z takim wypasem o tej godzibnie?? o matko!! Upał się szykuje ,a ja planuje isc do parku karmic kaczki i poleniuchowac na lezakach na Pergoli! (Kaaasiaaa :))) Młoda pobryka w w wodzie, na specjalnie przeznaczonym dla dzieci miejscu:)) Bedzie pieknie:) Kto ma ochote dołączyc?:) Odpowiedz Link
alcea3 lucy 12.08.10, 08:38 juz 3 miesiace??? Nie wierze!! Kiedy ja się pytam??? Jak brzuszek ? Odpowiedz Link
lucy_cu Alcea :-) 12.08.10, 09:00 Ja też nie wierzę, ale kalendarz bezlitosny- 15.sierpnia facetowi stukną 3 miechy! Brzuszek, odpukac, superowo, sam się naprawił. :-) Dzięki za pamięć. :-) Odpowiedz Link
lilka.k Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 08:40 sniadanie powinno byc najbardziej kaloryczne, zazdroszcze tych nalesników :) Odpowiedz Link
alcea3 Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 09:23 lilka.k napisała: > sniadanie powinno byc najbardziej kaloryczne, zazdroszcze tych > nalesników :) Sylwia ja nie o tym,ze kaloryczne tylko ze juz gotowe??o 8 rano? ;) Odpowiedz Link
lilka.k Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 09:25 aaa, to racja..ja mam rozruch ze sniadaniem w okolicach 10..a to bardzo niezdrowo ;) Odpowiedz Link
burdziaa Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 09:45 My od ranka na nogach dzieki czemu mam juz zrobione pierogi z jagodami,zupe a na sniadanie tez mielismy nalesniki z borówkami i serkiem waniliowym-to dobrze bo dzisiaj Kasia Julka zaraz na spacer zabiera a ja musze pilna robote dokonczyc , a jeszcze mialam w planie nielegalnie wyjsc do miesnego-zobacze noge i zadecyduje :) Odpowiedz Link
boazeria Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 09:56 a090707 no nareszcie- przeciez kobieto tobie tez cos od zycia sie nalezy :-) nas eryk wstawal 5-6 pozniej 7 a tera zpotrafi wyjatkowo do 9tej nawet pospac :-) wlasnie robie pomidory z odrobina maselka i czosnku na pomidorowke podjaralam sie tymi nalesnikami- w weekend jedziemy na mazury i zabieramy znajomych moze ich zaskocze nalesnikami z borowkami z wlasnego ogrodka hm swoja droga jak to bosko z wlasnego krzaczka zrywac borowki i poziomki- chyba cala dzialke zasadze krzaczkami Odpowiedz Link
kogosia Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 11:35 ja kupiłam sobie kawkę bezkofeinową i juz po:) Wczoraj byłam w kinie na Incepcji o 21.20, wróciłam o 1!!! Mąż został z dziećmi, a ja z siostrzenicą i bratem pojechałam. Teraz wybieramy się na Starówkę, pokazać dzieciom i siostrzenicy( mam taką fajną prawie 18 w domu:)) Odpowiedz Link
cui Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 11:37 Błagam Was Dziewczyny! Nie katujcie mnie opisami tego, co która ma na talerzu... ;) Ja ostatnio żyję od posiłku do posiłku - serio. Cały czas chodzę głodna. Jem co trzy godziny a i tak ciężko mi wytrzymać tak dłuuuugą przerwę. Może coś nie tak ze mną? I wcale nie o słodkie chodzi - normalny głód mnie dopada. Ma tak ktoś?? Ja już po kawie i drugim śniadaniu. Jutro zaplanowałam urlop - trzeba korzystać z letniej pogody. Dziś odbieram wyniki badań - Mikołaja i swoich. Pewnie znowu cholesterol dużo ponad normę, mam schizę :( Miłego dnia! Odpowiedz Link
anula_82 Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 11:40 wracam do Was :-) kawa przedpołudniowa plus kawałek pleśniaczka :)) Odpowiedz Link
burdziaa po zakupach 12.08.10, 11:44 ale gorąco,Julek w kasku mokry -ale bezpieczenstwo najwazniejsze,tak szybko jezdzi juz na tej hulajnodze ja tez mokra i sie wkurzylam bo do własnego domu nie moglasm sie dostac,musialam czeka 10 minut bo serial mi przed oknami kręcą ! Pierwsza milosc czy jakosc tak,dzis jakies zdjecia tutaj mieli Odpowiedz Link
klaudia020707 Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 12:11 Błagam nie katujcie mnie tą pogodą. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie w moich stronach leje deszcz od wczoraj, zimno wietrznie, noż cholera żeby jesień sie już w lipcu zaczynała to jest wielka przesada!!!! Zazdroszczę i przez Was jeszcze bardziej tęsknię za domem;) Miłego dnia. Odpowiedz Link
tri-mamma Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 12:28 Ja z cappuccino mrożonym witam! Dzis do Zosi goście na spóźnione urodziny, więc od rana zrobiony sernik tiramisu i dwie tarty: owocowa z budyniem waniliowym i czekoladowa z gruszkami w syropie i musem czekoladowym. No i czekamy na gości :) To idę szykować jeszcze poduszeczki z ciasta francuskiego z owocami :) PA!! Odpowiedz Link
lilka.k Re: Oj kawy nie ma, to ja serwuję z ekspresu prac 12.08.10, 12:31 Poproszę przepis na te tarty. Brzmią cudnie. Ja z ciast to tylko szarlotkę i tarty, hehehe Odpowiedz Link
zabka11 Re: Kawka popołudniowa..i prosze o linki "tartowe" 12.08.10, 15:13 ...noż moje poranne nalesniki to pikuś w porównaniu z zestawem tri- mamy: 2 tarty i poduszeczki francuskie na dokładkę;) Dawaj przepisy na te tarty łaaadnie prosę;), z nadzieją , że mnie sie w końcu uda zrobic jakąś..., 2 razy robiłam i 2 razy mi nie wyszło;/ Po parkowym spacerku, wykąpani i po zupach, delektujemy sie wolną godzinką, bo zaraz do pracy zmykam...ech...ale tam klima jest to dam radę:) Pozdrawiam Odpowiedz Link
dorka3078 Re: Kawka popołudniowa..i prosze o linki "tartowe 12.08.10, 15:18 tarty to i za mną chodzą od dawna ale nie mam formy i nie wiem jaka kupić więc zawsze odpadam w przedbiegach Odpowiedz Link
lilka.k Re: Kawka popołudniowa..i prosze o linki "tartowe 12.08.10, 15:22 ja mam taką z odłącznym dnem. Wugodna, ale jednak marze o takiej białej ceramicznej :) Odpowiedz Link
dorka3078 Re: Kawka popołudniowa..i prosze o linki "tartowe 12.08.10, 15:41 ale taka z odłączanym nem wygodniejsza chyba? i taka bym chciała ale nigdzie nie widziałam Odpowiedz Link
lilka.k Re: Kawka popołudniowa..i prosze o linki "tartowe 12.08.10, 15:43 No wygodniejsza. Ja kupiłam w DUKA po przecenie za 30 zł :) Odpowiedz Link
dorka3078 Re: Kawka popołudniowa..i prosze o linki "tartowe 12.08.10, 15:51 ooo to dobrze wiedzieć polecę któregos dnia bo innej nie chcę dlatego że pewnie podczas wyjmowania rozwale ciasto Odpowiedz Link
alcea3 Re: Kawka popołudniowa..i prosze o linki "tartowe 12.08.10, 18:16 Ja mam niewyjmowaną, i tez się sprawdza swietnie. Kupiona w ikei za 12 zł Odpowiedz Link